ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PĖR NJĖ VIT TĖ MBARĖ SHKOLLOR

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: PĖR NJĖ VIT TĖ MBARĖ SHKOLLOR   Sun Sep 02, 2007 10:14 pm

Neser fillon mesimi neper shkollat tona,shkollat keto institucione te shejta ishin te zbehta nga vetmia disa mujore.Ne gjirin e tyre neser do te shtojne gumezhimin e gjallerine,shume te ri e te reja.Pas nje pushimi dhe freskimi te trurit,ata kane nje marshim drejt diturise,e cila eshte me enevojshmja per shqiptaret.Ata jane ardhmeria e Atdheut te cilet mund te kontribojne shume per te,por edhe atdheu duhet te investojne me shume per ta.Kosova na bjen nje lajm optimist,se per skamnoret ka siguruar tekstet shkollore falas,dhe ngritjen e pagave mujore per mesuesit e ka bere12%edhe psenjerritje e vogel pagash,sadopak do te zbus nevojat e mesimdhenesve.Te nderuar femije ,nxitoni per te nxene diturine,kurse ju mesues te dashur,kryani misionin tuaj te shejt e fisnik,dukeu shpernda burime diturishe ketyre njomakeve.Kjo eshte gjejame e rendesishme per shqiptaret.
Ju urojme nje vit te mbare shkollor dhe plot suksese. sunny sunny sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PĖR NJĖ VIT TĖ MBARĖ SHKOLLOR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bale Beka:Festohet perfundimi i vitit shkollor
» Namik Selmani:Ardhsh i mbarė, nėntor!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: