ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LOJA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: LOJA   Fri Aug 31, 2007 9:35 pm

Genti dhe Tina po qendronin ne kopsht.
-Genti,sa monotone kjo ndejeTina,perse nuk luajme se bashku?
-Tina,po si te luajme Genti
-Genti,te e nxeme pershembull se po luajme burre dhe grua!
-Tina,aaaa,jo,jo,bash per kete mbreme me ka rrahur nena.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LOJA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FITIM GASHI-Loja me UĒK-nė dhe vlerat e saj nė fshatin Llapushnik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Humor-
Kėrce tek: