ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NJOHURIA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: NJOHURIA   Sun Aug 26, 2007 4:32 pm

-Njohuria perforcon fuqine
-Ai qe thure planeper te bere keq,quhet mjeshter i te ligave
-kush i fsheh shkeljet ligjore,nu i vajne mbare
-kush shkon pasgjerave te kota-do te kene varferi.
-kush don menqurine,gezon shtepine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NJOHURIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Proverba te huaja dhe shqiptare-
Kėrce tek: