ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHqiperia né nato

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: SHqiperia né nato   Sat Apr 11, 2009 1:08 am

me ne fund shqipetaret e' arriten ate enderrr shuvjeēare
ku sot perfundimisht shqipetaret u' bene pjes e' nje familje té madhe euroatlantike , dhe e' gjithe kjo pune i dedikohet qeverisjes aktuale kryeministrit Dr Berishes dhe kabinetit te tij dhe bravo ju qofte kesaj qeverie

kjo eshte arritja me e' malle qe kane arritur te gjitha Qeverit shqipetare deri sot . dhe kjo arritje i dedikohet e' gjitha , Dr Berishes .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SHqiperia né nato
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiperia Etnike nga e verteta nė anderr
» Faik Konica:Skenderbeu kur jetonte Shqipėria lulėzonte
» Dilaver Goxhaj:NATO-ja e vetme nuk mund ta clironte Kosoven! A. Kurti Opozitari I vetem ne Kosove,Interviste,nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Informatike dhe Teknologji-
Kėrce tek: