ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CILA ESHTE NDERTESA ME E LARTE NE EVROPE?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: CILA ESHTE NDERTESA ME E LARTE NE EVROPE?   Sun Aug 26, 2007 4:19 pm

Ndertesa me e larte ne Evrope eshte ndertesa afariste e Commerz-bankes ne Frankfurt mbi Majn,e larte 258metra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
CILA ESHTE NDERTESA ME E LARTE NE EVROPE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: