ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A kane te perbashketa fete me popullore ne bote??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: A kane te perbashketa fete me popullore ne bote??   Tue Mar 10, 2009 9:20 pm

Fete me te shumta ne bote jane myslimanizmi, krishterimi, a kane te perbashketa keto fe. Kane me shume ndryshime apo gjera te ngjashme me njera-tjetren.

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
A kane te perbashketa fete me popullore ne bote??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Intervistė nga Albert Zholi:Flet kėngėtarja surprizė e "Maratonės sė kėngės Popullore" Saranda
» Historia e lashtė
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Briliana Shaova:Puthja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Histori dhe Teologji-
Kėrce tek: