ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse djemt shqiptar e kerkojn vajzen pa histori dashurie...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Pse djemt shqiptar e kerkojn vajzen pa histori dashurie...?   Tue Mar 10, 2009 9:12 pm

Ne pjesen me te madhe te botes djemte nuk kane problem te lidhen ne nje vajeze e cila ka pasur eksperience ne lidhje dashurore, pse ne Shqiperi nuk ndodh e njejta gje,.............

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
albert
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse djemt shqiptar e kerkojn vajzen pa histori dashurie...?   Tue Mar 31, 2009 2:27 am

amani moj te koft ty qy na demokratizove tash ma spo kqyrim posht veq nalt haha ,njeri me mend sheh!

te pershendes dhe te pergezoj per temen shum delikate dhe e arsysheme qe ja vlen te mendohet shum te flitet nje her. alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ali_demsi_2010
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 29
Registration date : 05/01/2010

MesazhTitulli: re   Wed Jan 06, 2010 11:40 am

ne fakt kjo gje esht e vertet se vajza duke pasur me perpara nje lidhje sidomos ne te njejten klas esht mashkulli ai qe ndihet keq se ate person qe ka pas lidhje e shef perdit e madje aty mund te shkembehen perqafime etj etj....po flas keshtu sepse keshtu e kam pesuar faleminderit per vemendjen hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Pse djemt shqiptar e kerkojn vajzen pa histori dashurie...?   Sun Jan 10, 2010 11:29 pm

qe te jete e paditur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anduen@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Pse djemt shqiptar e kerkojn vajzen pa histori dashurie...?   Thu Feb 04, 2010 4:35 pm

Sepse kan mbet ashtu me traditaa te stergjyshve,,,,,edhe pse sot eshte nje Jet krejt ndryshe nga atehere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
inheritor
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: Pse djemt shqiptar e kerkojn vajzen pa histori dashurie...?   Tue Jun 22, 2010 7:56 pm

ashtu vertet, por jo te gjithe jane ashtu. Une per vete jo njehere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse djemt shqiptar e kerkojn vajzen pa histori dashurie...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse djemt shqiptar e kerkojn vajzen pa histori dashurie...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Historia e Prekazit ėshtė histori e lavdishme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: