ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe 100 bukuria shpirterore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Edhe 100 bukuria shpirterore   Sun Mar 08, 2009 12:35 am

edhe 1oo vjet te lumtura bukuria shpirterore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Edhe 100 bukuria shpirterore   Sat Mar 14, 2009 1:50 am

URIME BUKURIA SHPIRTERORE;FAT DHE LUMTURI;JETO SA TE DUASH waw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe 100 bukuria shpirterore
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fluturat dhe bukuria e fluturės
» Letėrsia Shqiptare
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bisede e hapur :: Bisede e hapur-
Kėrce tek: