ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ne c'qytet ndodhen femrat me te bukura shqiptare??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Ne c'qytet ndodhen femrat me te bukura shqiptare??   Sat Mar 07, 2009 4:02 pm

Qe nga Maqedonia, Kosova, Mali i Zi e deri ne Shqiperi, ku mendoni se jane femrat me te bukura kush eshte ai qytet i diaspores qe ka femrat me te bukura ose qe shquhet per femrat e bukura sipas mendimit tuaj.

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ne c'qytet ndodhen femrat me te bukura shqiptare??   Sat Mar 07, 2009 4:32 pm

Femrat me te pastra me te mencura me te bukura i ka qyteii DIBRES te madhe !kjo eshte vertetur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ne c'qytet ndodhen femrat me te bukura shqiptare??   Sat Mar 28, 2009 3:49 pm

femrat shqiptare jane me te bukurat femra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
albert
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ne c'qytet ndodhen femrat me te bukura shqiptare??   Tue Mar 31, 2009 2:32 am

Prej nga je ti sherxhi mos je nga Dibra te fala dibrankav se shum i dua ka ka edhe nga ne po djem po thojn se ska ahha

Vajzat shqiptare kan qen dhe jan numer 1 per gjithqka e kush na ka inati na jav kendojna at kangen e dini ju a ?

Oj lulija jon me limana ooooooooo
Kush naj ka inati ju Q nana ooooo farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ne c'qytet ndodhen femrat me te bukura shqiptare??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne c'qytet ndodhen femrat me te bukura shqiptare??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Diana Bunjaku:A i dhunuan femrat gardianėt hungarez!?
» Cakrani i Fierit, fshati qė fsheh thesaret e mbretėrve ilirė tė Jugut
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė
» Gra tė mira e tė bukura Ju pėrshėndet poeti Vullnet Mato me poezinė DHURATA GRAVE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Sondazh-
Kėrce tek: