ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ndiheni gjate puthjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Si ndiheni gjate puthjes   Sat Mar 07, 2009 3:56 pm

Eshte nje pyetje mese e komplikuar
kur vie per ti shpjeguar ndjenjat gjate nje puthje.
Per mua puthja eshte dicka e vecante qe te ndryshon gjakun ne ate
sekonde..ndihemi me te lumtur sps shprehim ndjenjat tona.
Per ju si eshte????

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni gjate puthjes   Tue Mar 10, 2009 4:54 pm

thene drejt ndihem mire disi nuk mund as te e pershkruaj se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jazishta
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 14/02/2010

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni gjate puthjes   Sun Feb 14, 2010 10:24 pm

Normal qe ndihemi mire po nganjehere ne siklet kuptohet me emocion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
zef
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 4
Age : 33
Registration date : 31/07/2011

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni gjate puthjes   Sun Jul 31, 2011 11:35 am

te puthish dike qe e ndjen se e don besoj se ashte nje emucion i pa pershkrueshe por puthja gjithmon ashte emucion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni gjate puthjes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ndiheni gjate puthjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Gjithshka rreth seksit-
Kėrce tek: