ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetjee

Shko poshtė 
AutoriMesazh
minusha
VizitorMesazhTitulli: pershendetjee   Sun Feb 22, 2009 9:03 pm

pershendetje per te gjith antart veq sa u regjistrova deshta te njoftohem me ju sa vet ka ktu ne forum a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetjee   Tue Feb 24, 2009 12:38 am

PėRSHėNDETJE
Mirė se ke ardhur nė foprumin tone,jemi mjaft antarė dhe urojmė tė kaloni sa mė mirė me ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetjee   Tue Aug 25, 2009 9:09 am

Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
remi74
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 21/12/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetjee   Mon Dec 21, 2009 5:08 pm

vesa shkruajti:
Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ali_demsi_2010
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 29
Registration date : 05/01/2010

MesazhTitulli: Re: pershendetjee   Thu Jan 07, 2010 1:22 pm

minusha shkruajti:
pershendetje per te gjith antart veq sa u regjistrova deshta te njoftohem me ju sa vet ka ktu ne forum a
pershendetje welcome to our family
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetjee   Sun Jan 10, 2010 11:29 pm

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetjee   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetjee
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bisede e hapur :: Bisede e hapur-
Kėrce tek: