ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te besh dike te bie ne dashuri me ty??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Si te besh dike te bie ne dashuri me ty??   Mon Feb 02, 2009 9:34 pm

Megjithese nuk ka pyetje me te veshtire mendoj se ju do ti pergjigjeni me sinqeritet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
ama1x
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 16
Registration date : 30/01/2009

MesazhTitulli: Re: Si te besh dike te bie ne dashuri me ty??   Fri Feb 06, 2009 2:19 am

Tė jeshė personalitet sa ma komplet...mvarėt prej shijeve personale, ku secili/la ka tė ndryshme...ka shumė maja tė larta, por maja ma e lartė shikohet ma shumė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te besh dike te bie ne dashuri me ty??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Lediana Kapaj: E si mund tė jetohet pa dashuri?!
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: