ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FTESĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: FTESĖ   Mon Jan 26, 2009 12:28 am

Ftoj stafin e forumit qė urgjentisht tė shqyrtojnė postimet e mija dhe tė pastrojnė ato ēka nuk kanė vend kėtu:Them kėshtu sepse nė kėtė forum stafi ėshtė treguar pasiv nė moderimin e temave,kėshtu iu ėshtė lėnė fushatė qė shkrimet tona tė keqpėrdoren nga njerėz tė nivelit tė ulėt tė shkollimit si ėshtė ky far artani,i cili pa pėrtesė nėn ēdo shkrim timin ka bėrė pėrdhosje,pa ditur fare pėr ēfarė bėnė fjalė postimi.Unė kam sjellur kėtu shkrime tė mija personale,por edhe shkrime tė pedagogėve dhe akademikėve tė njohur nga shumė fusha,tė cilat z.artan as nuk i kupton fare dhe nuk di pse lejohet te i fus hundet atje?!Unė kam tentuar disa herė tė bėjė disa moderime,por kjo nuk me lejohet,menjerend me shfaqet tabela qe me shkruan te konsultohem me administratoret,edhe pse te drejten per moderim e kam.Andaj per te mos u shėmtuar puna ime nga lloj demagogėsh qė nuk e njohin fare,unė ftoj nė tėrėsi stafin tė mė garantoj punėn time origjinale,pa pasur te drejtėn tė ushqehen me te njerėz tė rangut tė ulėt qė nuk e njohin,ndryshe mua nuk me mbetet tjetėr pos tė ju them lamtumirė,nga se nuk lejoj jo intelektualet te njollosin punen intelektuale.

Kėrkoj shqyrtime,ndarje kompetencash dhe mbrojteje te posteve te pa cenuara

rrespekt per gjithe ata qe e meritojnė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: FTESĖ   Tue Jan 27, 2009 1:49 am

/z/ shabané po'ti si intelektual qe e'quané vetené mos vure re ndo'nje fyerje ne postimet e' mia besoj se jo ,por nuk ka fyerje ,ka veē kritika dhe rreplika dhe ajo eshté e'drejta ime , te rreplikoj ,prandaj kujdes se ato pegjigjet e'tua kané fyerje dhe jo pergjigje ,té tuat ti /z /i' vetquajtur intelktual ok shabo ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: FTESĖ   Tue Jan 27, 2009 2:39 am

ju nuk keni te drejte te i pergjigjeni kesaj ftese,aq sa edhe une,konflikti eshte mes meje dhe teje,kam thirrur stafin urgjentisht dhe jam ne pritje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: FTESĖ   Tue Jan 27, 2009 4:47 pm

I nderuari staf, mėse i nderuari z.Cakolli!

Ē'ėshtė e vėrteta kur unč postoj nuk perqėndrohem shumė megjithėkete kesaj radhe sikur ma imponuat tė jam mė i pėrpiktė nė tė shkruar.

Nėse stafi i hap sytė dhe vėzhgon forumin e ne veēanti temat e forumit tė cilat i hap ti, atehere padyshim se sty ka per te gjetur ēmos e mbi te gjitha tema koti ne te cilat pos rreshtave tu nuk gjen gje tjeter!!!

Forumi behet per te bere forum e jo per te postuar gjera koti perderisa per temat tuaja te pabazuara ne rrenjet dhe interesimin e forumisteve ato ngelin KOTE!, Unė nuk jetoj e as nuk me mburrin shifrat apo numri i postimeve, jam ketu per te bere forum-muhabet shlirė, per te nda mendime me te tjeret dhe thjesht per te kaluar sa me mire e te kunderten mosha juaj e cila i tejkalon te 50-tat mendoj une se sikur eshte e tepert te jeni pjese e forumit e fundja per te gjitha keto te vendosin vet stafi i forumit e jo dialogu shaban-artan!

shnnnnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: FTESĖ   Wed Jan 28, 2009 2:22 pm

Mua me habit si stafi nuk vezhgon me urgjence problemet brenda forumit,ndryshe per temat e mija dhe ato tuajat shihet qartė:Ju nuk keni hapur nje te vetmen temė,pos qė keni bėrė ndonjė chit-chat pa lidhje,sikur te vazhdonin te gjithe si ju,ky forum do ishte zhdukur ngahere,por nuk dua te dialogoj me ju,une po priti edhe ndonje dite ndonje pergjegjeje nga stafi,ndryshe une di te vendos per vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: FTESĖ   Thu Jan 29, 2009 12:22 am

te tjeret jo,por per ju jam i sigurt se do te ju takonte si ushqim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: FTESĖ   Thu Jan 29, 2009 3:31 pm

po hajt mor shabo se uné nuk jam prej atyre qe té hyj ne hise
se bari eshté per ty dhe per gjené e' gjadhé si TI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FTESĖ   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FTESĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pas ftesės nė Tiranė, Tadiē: Nuk do ta njohim kurrė Kosovėn
» Edmond Vlashaj:Ftesė pėr humanitet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: