ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gezuar festat e fundvitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Gezuar festat e fundvitit   Fri Dec 26, 2008 1:16 am


Urime vitin e Ri
12 Muaj Shėndet53 javė qetsi365 Ditė fat8760 orė Pa Probleme3153600 sekonda Dashuri*Urime Gezuar Vitin e ri 2009


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat e fundvitit   Fri Dec 26, 2008 10:09 pm

SHUMė URIME EDHE PER JU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat e fundvitit   Sat Dec 27, 2008 2:33 am

GEZUAR


Edituar pėr herė tė fundit nga Sherxhij@ nė Sun Feb 01, 2009 2:11 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat e fundvitit   Sat Dec 27, 2008 3:34 pm


deshiroj qe neper mjet ketij forumi te dashur ti uroja te gjith shqiptareve kudo qe ndodhen neper bote "GEZUAR KRISHLINDJET E VITIN E RI"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Gezuar festat e fundvitit   Sun Dec 28, 2008 12:40 am

gezuar per shume mote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Gezuar festat e fundvitit   Thu Jan 01, 2009 5:17 pm

gezuar dhe zoti ju'a plotesoft te gjitha deshirat dhe endrrat tuaja te gjithve GEZUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gezuar festat e fundvitit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gezuar festat e fundvitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Festat e fundvitit
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: