ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fotomodelja shqiptare, nė kopertinėn e Playboy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Fotomodelja shqiptare, nė kopertinėn e Playboy   Fri Nov 21, 2008 5:41 pmModelja shqiptare nga Shkupi, 21 vjeēarja Sara Lleshi, do tė jetė shqiptaria e parė qė do tė pozojė nudo pėr edicionin slloven tė revistės sė njohur amerikane tė meshkujve “PlayBoy”. Sara Lleshi, si rezultat i paraqitjes se saj nė ballinėn e kėsaj reviste me drita tė kuqe, ka qenė edhe mysafire speciale e pronarit tė “PlayBoy”-it Hugh Hefner, nė vilėn e tij luksoze nė Los Angeles tė Kalifornisė. Shkupjania bukuroshe, shprehet se ka nderin qė tė jetė fotomodelja e parė shqiptare qė do tė pozojė nudo pėr njė reviste kaq tė famshme botėrore dhe ndjehet tepėr krenare qė do tė thyej tabutė. Sara Lleshi qė ka lindur nė 7 mars 1987, ėshtė bjonde, sykaltėr, 1.76 cm e gjatė dhe peshon 48 kg dhe kulmi i suksesit tė saj ėshtė shpallja “Miss Maqedonia” nė vitin 2004.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Fotomodelja shqiptare, nė kopertinėn e Playboy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: