ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 patriotizmi ,pse kaq i theksuar.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
etjon jani
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: patriotizmi ,pse kaq i theksuar.   Tue Nov 04, 2008 2:45 pm

shikoj shume shkrime te forumi juaj qe flasin per patriotizem,nuk e di po me duket pak e tepruar.tani nga ky patriotizem i tepert ca ka fituar populli shqiptare???/dhe si shpjegohet vendet e ballkanit qe kane shume te theksuar patriotizmin jane vende te varfera,ndonje lidhje nuk shikoni. farao farao farao farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: patriotizmi ,pse kaq i theksuar.   Tue Nov 04, 2008 5:30 pm

te varfura po,dhe per kete duhet patriotizmi.Deri sa jem te coptuar jemi te dobet dhe te varfur,kur te bashkohemi do te jemi me te pasur dhe me te forte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
patriotizmi ,pse kaq i theksuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi: Humanizmi, Bujaria dhe Patriotizmi, kanė njė emėr tė pėrbashkėt, quhet: Atdhedashuri! Falėnderim publik pėr Tal Babanaj!!!
» Ndue Marku: Patriotizmi Shqiptar,viktime e politikes!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: