ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A te verbon dashuria???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: A te verbon dashuria???   Mon Sep 08, 2008 9:56 pm

se di Dashuria nje ndjenje hyjnore qe te ben te fluturosh dhe te lumturon pa mase, por a eshte e vertete qe i dashuruari nuk sheh anet negative te personit qe dashuron, qe sheh vetem anet e mira dhe e sheh kete person sikur te ishte i perkryer......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Tue Sep 09, 2008 8:46 pm

po vertet dashuria eshte nje ndnjenj hynore
por askush mos ta mendoj se do e"arrij se pse sot eshte shum e veshtir ,,,, vertet aty per aty nuk shihen anet negative te nje njeriu"""" qe""e dashuron por ,, ne ate mosh qe duhet par anet pozitive e negative !! eshte mosha me deligate ne jet dhe qe duhet vendosur per fatin e jetes se vet ,, por ne ēdo ēast duhet menduar dhe duhet gjykuar ne menyren me te drejt te mundeshme ,, se ne jet po gabove do gabosh rende dhe do jet gabim i'pa ndresqshem dhe qe do te kushtoj shum shtrejt se jeta eshte nje gje nuk munde ta perseritesh me kurré ,,, prandaj duhet studjuar e duhet gjykuar shum ne kete jet e sidomos ēdokush per veten e'tij ne kete jet dhe (§§§ ) per kete jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Fri Sep 12, 2008 8:06 pm

Dashuria eshte e verbet per aq sa ti nuk mundesh ta shikosh ate.Ai i cili verbohet nga dashuria nuk e she jeten ne kuptimin e plot te fjales.Nese verboheni nga dashuria atehere nuk di dhe te shijoni jeten ne menyre te duhur.. .Dashuria mund te te exitoj po jo te verboj.Pra nuk eshte e verber, por per hire te dashuris toleron gjithcka...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Tue Sep 16, 2008 12:45 am

jo nuk me verbon askush ama veē né qoft se une jam budadha !!!!!!!!! pse te verbohem nga dashuria ????
UNE SYTé HAPUR I"KAM ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Thu Sep 18, 2008 10:08 pm

kjo gje eshte e perkohshme kur i thone sa i del lezeti e kur fillon te mendosh per gjera me serioze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Fri Sep 19, 2008 11:55 pm

Edhe te verbon, por ti merr syze dielli dhe kujdes syte a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Sat Sep 20, 2008 1:46 am

jo nuk duhet te't verboj se po te verboj nuk ka doktor qe te shéron mé kurr
prandaj duhet patur kujdes ne ēdo gje ne jet , se ndoshta te verbon por i pendohesh per ter jeten ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Mon Sep 22, 2008 3:04 pm

jo jo nuk te verbon ajo te zgjat jeten se pa te nuk ka jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Thu Sep 25, 2008 2:44 pm

jo,te turbullon pakez,haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Thu Sep 25, 2008 10:38 pm

i truburtidhi trubudhohet se ai qe e di se ē'eshte dashuria nuk , trubudhohet por e vlerson até
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Poison
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Fri Sep 26, 2008 12:32 pm

Jo vetem qe te verbon por edhe te cmend Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Fri Sep 26, 2008 12:46 pm

Poison bile edhe ti merr mendet hahahhaha Plotesisht e sakt (nje e/i dashuruar si nje e/i marre)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Fri Sep 26, 2008 5:05 pm

mendjen ngapak te e turbullon,por jo aq sa per te u cmendur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Fri Sep 26, 2008 8:08 pm

Qejfliu shkruajti:
Edhe te verbon, por ti merr syze dielli dhe kujdes syte a?
lol! e fort kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Sat Sep 27, 2008 12:11 am

Morena shkruajti:
Qejfliu shkruajti:
Edhe te verbon, por ti merr syze dielli dhe kujdes syte a?
lol! e fort kjo

Mu si ti Morena e forte guri...

Per temen: Kujdes se po ju verboi nje here s'ka ilaq qe ju sheron?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Mon Sep 29, 2008 4:17 pm

Sa per sherimin koha eshte ilaci me i mire .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Mon Sep 29, 2008 11:02 pm

O kam thene nje here: Dashuria jo vetem qe te verbon por edhe ti nxjerr syte bile...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Tue Sep 30, 2008 1:10 am

uaaaaaa nuk do dashuroj me Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Wed Oct 01, 2008 11:40 pm

Vetem nje here dashuro dhe do mbetesh e verbuar tere jeten nga ajo dashuri (nese i zgjedhuri yt jam une)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   Thu Oct 02, 2008 11:24 am

dashuria té Qerron fare ,, ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A te verbon dashuria???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A te verbon dashuria???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Lediana Kapaj: Dashuria ėshtė art.
» Ēka ėshtė dashuria?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: