ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 policia malazeze arrestoj sėrish grupin e tė akuzuarėve shqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: policia malazeze arrestoj sėrish grupin e tė akuzuarėve shqi   Tue Aug 26, 2008 5:48 pm

nga Malesia
Publikuar mė datė 2008-08-24 03:05:45 nga moderatori admin4 | Lexime totale: 424
Mbrėmė rreth orės 22 policia malazeze pėrsėri arrestoi 5 shqiptarėt nga Malėsia dhe i derguan nė burgun e Spuzhit postuar: 22.08.2008Dhjetė tė akuzuarit nė akcionin "Fluturimi i Shqiponjės" qė gjindeshin nė paraburgim e tė cileve me vendimin e gjyqit u ishte ndalė paraburgimi dhe ishin lejuar tė mbrohen nga liria, me ankesen e prokurores speciale Stojanka Radoviq gjyqi pėrsėri dha urrdhėrin qė ata tė arrestohen.

Vėllėzėrit Anton dhe Viktor Sinishtaj, Kola, Rroku dhe Pjetri Dedvukaj u dorezuan forcave policore pa rezistencė.

Sipas gazetės "Vijesti", policia malazeze dje rreth orės 18 mori vėndimin e gjyqit pėr arrestimet. Ata ndėrkohė bėn planin se si dhe sa policė tė dergohen nė Malėsi sepse sipas tyre egzistone rreziku i rezistencės.

Sipas planit tė policisė ata pėrsėri do tė nisen pėr nė Malėsi nė orėt e mengjezit tė sotem pėr tė gjetur dhe arrestuar Gjon Dedvukaj, Zef Berishaj, Sokol Ivanaj, Gjergj Ivanaj dhe Viktor Dreshaj tė cilėve poashtu me vendimin e gjyqit tė lartė tė Podgoricės u ėshtė caktuar arresti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: policia malazeze arrestoj sėrish grupin e tė akuzuarėve shqi   Wed Aug 27, 2008 12:58 am

oooooooooooo na knaqe shaban po keto jan lajme or burr po mos ja fut kot ,,, tema kote i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: policia malazeze arrestoj sėrish grupin e tė akuzuarėve shqi   Wed Aug 27, 2008 1:28 pm

shih z.artani,kėto lajmet ju nuk po i shihni si tema,aq mė tepėr dhimbje kombėtare.Si duket z.artani ju i quani tema vetem keto rrefimet sexi,dhe ato kohen e fundit sikur janė bėrė teper..........................!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: policia malazeze arrestoj sėrish grupin e tė akuzuarėve shqi   Thu Aug 28, 2008 2:00 am

po z/ shaban po ne nuk duam lajme se lajmet shohim 5-6 her ne dit e nuk kan pse ti diskutojm ne ketu
per mendimin tim me mir do ishte qe te fusje disa tema argetimi se sa lajme te lutem une nuk do te "te them gje me asnje her por per mendimin tim jan KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: policia malazeze arrestoj sėrish grupin e tė akuzuarėve shqi   Thu Aug 28, 2008 12:48 pm

shih,kemi ketu mjaft vend per tema argetuese,dhe fal zotit argetimi eshte ne nivel,por mos harro se ne shume forume lajmet dhe kombetarja zene vendin qenesor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: policia malazeze arrestoj sėrish grupin e tė akuzuarėve shqi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
policia malazeze arrestoj sėrish grupin e tė akuzuarėve shqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Policia e Kosovės arreston gjashtė policė tė MPB tė Serbisė
» Poezi nga Halit Bogaj (Drenica, Policia e Kosovės, Palestinės, Praga)
» Protestuesi invalid i arrestuar nga policia
» .Sot u rihap sėrish tuneli i Kalimashit
» Xhabir Hamiti i rrezikuar, policia urdhėron pėrcjelljen e tij

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kosova/Mali i Zi/Maqedonia-
Kėrce tek: