ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FEMRA LIDERI I VETMOHUAR ......PSE ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: FEMRA LIDERI I VETMOHUAR ......PSE ?   Thu Aug 21, 2008 2:05 am

FEMRA , LIDERI I VETEMOHUAR ...... PSE ?Ne asnje organizate te fuqishme boterore nuk lejohet femra te behet udheheqese. Kjo eshte normale, duke pasur parasysh qe femra eshte e ndjeshme, shume emocionale dhe ky post nuk i kerkon keto virtyte. Une jam pro qe femrat te perfaqesohem me shume ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FEMRA LIDERI I VETMOHUAR ......PSE ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: