ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ina shtatzėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Ina shtatzėnė   Sat Aug 16, 2008 11:22 pm
Njėra ndėr banorėt e ish-shtёpisё sё famshme “Big Brother Albania”, Ina, sipas mediave nё Shqipёri ka ngelur shtatzėnė.

Kėtė
lajm e ka konfirmuar gazeta “Panorama”, e cila nė numrin e saj tė
fundit ka shkruar se kjo ka qenė edhe arsyeja se pse Poli ka refuzuar
njė vizitė tė tij nė Itali dhe Spanjė.

Ēifti ėshtė i njohur pėr puthjen e tyre gjatė realit show-ut shqiptarė,
i cili pėrfundoj me fitoren e Arbėrit, i cili arriti qė t’i fitoj 50
000 euro. Por, tashmė banorėt e shtėpisė janė shumė tė famshėm nė
Tiranė dhe ndiqen kėmba – kėmbės nga paparacėt e shumtė.

Ina ėshtė e dashura e Polit mė tė cilin ajo u njoftua gjatė realit- show-ut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ina shtatzėnė   Sat Aug 16, 2008 11:47 pm

Hajde me hajer ishalla (nje small brother hahahahh)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ina shtatzėnė   Sun Aug 17, 2008 2:41 pm

po ishadha i fal zoti nje djal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ina shtatzėnė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ina shtatzėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: