ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Urime per Morenen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Sun Aug 17, 2008 6:20 pm

[quote="shetnike"][center][b]Keta lule VESES


Edituar pėr herė tė fundit nga Sherxhij@ nė Sun Feb 01, 2009 2:47 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Sun Aug 17, 2008 8:21 pm

Morena-shume urime per Ty!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Sun Aug 17, 2008 8:37 pm

Ju faliminderit te gjithve repekt ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Sun Aug 17, 2008 8:40 pm

shih,shih qenkeni fejuar znj.Morena!Shumė fat Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime per Morenen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Urime pėr Ditėlindje!
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Letushe Haxholli:Urime Pavarsia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: