ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Urime per Morenen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Urime per Morenen   Mon Jul 28, 2008 7:54 pm

urime morena per postin e ri ,, si moderatore


Edituar pėr herė tė fundit nga artani nė Mon Jul 28, 2008 8:57 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Mon Jul 28, 2008 7:58 pm

Uroj dhe une 


Edituar pėr herė tė fundit nga Sherxhij@ nė Sun Feb 01, 2009 5:05 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Mon Jul 28, 2008 8:13 pm

Artan flm


Ta bera te embel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Mon Jul 28, 2008 8:16 pm

Shetnike flmPer ty kapucino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Mon Jul 28, 2008 8:20 pm

flm morena e ke ber shum te mir

urime orkester
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Naki
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 21
Age : 45
Localisation : Prishtinė
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Mon Jul 28, 2008 10:34 pm

Urime oj katunare Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://naki.newdiscussion.net
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Tue Jul 29, 2008 1:19 am

Mire qe e meriton


Edituar pėr herė tė fundit nga Sherxhij@ nė Sun Feb 01, 2009 2:43 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Tue Jul 29, 2008 11:55 am

urime urime dhe nga zemra ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Tue Jul 29, 2008 8:25 pm

Naki & Gishteza flm Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Tue Jul 29, 2008 8:32 pm

shetnike shkruajti:
Mire qe e meriton titullin fare se mohoj, po psemi me kapucino mendon te shpetojsh hhahahahhahahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Tue Jul 29, 2008 11:31 pm

Morena shkruajti:
Naki & Gishteza flm Very Happy Very Happy Very Happy
o Naki e sheh ti ne na e ben me hile nuk na qeras hic kjo neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Naki
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 21
Age : 45
Localisation : Prishtinė
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Tue Jul 29, 2008 11:34 pm

hahahahaha mos bej merak se veq po ja zgjeroj une listen Very Happy e sherbimeve po mendoj ahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://naki.newdiscussion.net
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Tue Jul 29, 2008 11:44 pm

po ta le ty ne dore pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Wed Jul 30, 2008 4:16 am

nuk po kuptoj perse podegohet urimi?!Pranoni edhe urimin nga une znj.Morena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Wed Jul 30, 2008 7:51 am

po shaban! ,,,,,,,,, Morena eshte ber moderatore dhe ne po ja urojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Wed Jul 30, 2008 6:12 pm

Gishteza si ju harrova juve une me rafte pika me raft hahahahahah


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Wed Jul 30, 2008 9:59 pm

e mi nuk ke faj ti jo po kafen ku e kam un flm per cokollatat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Thu Jul 31, 2008 11:17 am

PER MOENEN


Edituar pėr herė tė fundit nga Sherxhij@ nė Sun Feb 01, 2009 2:45 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Thu Jul 31, 2008 12:37 pm

 
***Urime *** posti e hangesh me te shendosh thon tek ne ne Kosov qe te shkon mbar posti Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Thu Jul 31, 2008 12:52 pm

morena urime posti moter ete uroj gjith mon te jesh mir yll pucccccccccccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Thu Jul 31, 2008 12:53 pm

Morene te puci fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Thu Jul 31, 2008 6:52 pm

Gishteza po mi kafen ne vendMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Thu Jul 31, 2008 6:53 pm

Shume flm ju te tjeret respekt

Vesa kissssss ylli je shum e mire te dua shum je vajz vertet reale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Sat Aug 02, 2008 3:43 pm

flm mi me zemer te bardhe ma paske bere Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   Sun Aug 17, 2008 6:13 pm
urime Morena per fejesen 100 vite ti kakosh e lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime per Morenen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime per Morenen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Urime pėr Ditėlindje!
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Letushe Haxholli:Urime Pavarsia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: