ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Meda martohet nė gusht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Meda martohet nė gusht   Tue Jul 22, 2008 11:13 pm


Shumė pak kohė na ndajnė nga martesa e kėngėtarit mė tė njohur tė muzikės tallava nė Kosovė, Meda.
Sipas
njė familjarit tė tij, Meda do tė martohet nė gusht, nė qendėr tė
Prishtinės, nė hotelin Grand, mirėpo pėr shkak tė kėrkesės sė kėtij
familjari, telegrafi.com nuk do tė bėjė tė ditur datėn e martesės sė
kėngėtarit.

Mėsohet se nė dasmėn e kėngėtarit do tė marrin pjesė pothuajse e tėrė
estrada kosovare, me pėrjashtim tė atyre kėngėtarėve qė ia kanė inati
Medės, kurse muzikėn dhe atmosferėn do tė mbaj Afrim Muēiqi.


Meda i cili me kėngėt e tij ka famė vetėm nė vendet rurale tė
Kosovės dhe nė diasporė, ku muzika tallava ėshtė shumė e zhvilluar,
flitet se fiton deri nė 300.000 euro nė vit, por asnjė para prej kėtij
tatimi ai nuk i investon nė buxhetin e Kosovės.

Por, njihet si humanitar pasi qė i ka ndėrtuar tri shtėpi familjeve tė dėshmorėve nėpėr Kosovė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Meda martohet nė gusht   Wed Jul 23, 2008 12:20 am

Po Meda martohet nė fillim tė gushtit,nė dasmėn e tė cilit jam i ftuar unė.Pasi ai nuk ka dashur tė bėjė publike datėn e dasmės kėtė nuk po e them as unė.Po estrada do ta shoqėroi Meden,Hotel "GRANDI",do tė gumėzhoi,Meda ėshtė shumė i dashur dhe autoritativ,e duan shoqėria.Ai e pati bėr fejesėn nė Krosingen,Hoteli nuk mjaftonte tė ju bėjė ulėse gjithė miqėve tė tij.Ai kishte pėr fejesė njė pjesė tė mirė estrade.I urojmė Medes martesėn dhe shumė fate jetė tė lumtur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Meda martohet nė gusht   Wed Jul 23, 2008 9:22 am

waw super i uroi qe te jen nje cift me i lumtur ne Bot sepse esht nje kengetar me shum vler edhe pse i adhuroi me se shumti kenget e tij

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Meda martohet nė gusht   Thu Jul 24, 2008 2:04 pm

Hajt urime e me jet te lumtur .Ne koken ton per beqaret Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Meda martohet nė gusht   Thu Jul 24, 2008 8:41 pm

hajde I 'qofte per hajr 'e' me trashigime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Meda martohet nė gusht   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Meda martohet nė gusht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe
» BIOGRAFIA E ESAT STAVILECIT - 11 korrik 1042-15 gusht 2015 (Video)
» Gani Qarri:Ēlirimi i Shkupit dhe ngritja e Flamurit Kombėtar nga Bajram Daklani mė 12 gusht tė vitit 1912

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: