ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A do te futet Shqiperia ne europe ne vitin 2020?

Shko poshtė 

A do te futet Shqiperia ne europe ne vitin 2020?
Po
80%
 80% [ 4 ]
Jo
20%
 20% [ 1 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: A do te futet Shqiperia ne europe ne vitin 2020?   Mon Aug 20, 2007 11:35 pm

po jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: SHQIPERIA NE EVROPE-SHQIPTARET E BASHKUAR   Sat Sep 01, 2007 11:54 pm

Viti 2020,duhet te i gjejne shqiptaret me nje Shqiperi ndryshe nga kjo qe eshte sot.Shqiperi qe ne krye pushteti ka burra te menqur,politikajdhe intelektual te shquar,qe do te e kthejne Shqiprine ne nje vend te zhvilluar,te pasur,pa korupcion,pa hakmarreje,te arsimuar,dhe unik.Perderisa shqiptaret do te kalojne neper keto stervitje,ka mundesi qe te jene pregaditur te bejne bashkimin kombetar,keshtu do te ishin me te forte dhe me te deshiruar per Evropen,ata nuk na thone bene kete,por urojme qe ashtu te behet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Naki
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 21
Age : 44
Localisation : Prishtinė
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Re: A do te futet Shqiperia ne europe ne vitin 2020?   Sat Sep 22, 2007 1:24 pm

Po gjithesesi mendoj se ne disa menyra ka plotesuar edhe tani kushtet vetem se duhet nje rifreskim i organeve apo si e thone pushtetit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://naki.newdiscussion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do te futet Shqiperia ne europe ne vitin 2020?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do te futet Shqiperia ne europe ne vitin 2020?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ja aksidentet ajrorė mė tė rėndė nė qiejt e Europės
» Shqiperia Etnike nga e verteta nė anderr
» Njė vajzė turke futet e gjallė nė dhč nga i jati dhe gjyshi
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Sondazh-
Kėrce tek: