ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Histori nga jeta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Histori nga jeta   Sun Jul 20, 2008 5:02 pm

Postoni ketu pjese te jetes suaj qe kane lene gjurme tek ju. Qofshin keto histori te gezuara ose te trishtuara. Ndaje me kete forum historine tende.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Histori nga jeta
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jahė Sadrija: Andon Zako Ēajupi- Jeta dhe vepra (1866-1930)
» Jeta e Michael Jackson-it nė foto
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Jeta luksoze e djalit tė Thaqit, Endriti (Foto)
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bisede e hapur :: Bisede e hapur-
Kėrce tek: