ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ekziston dashuria ne distanc - largesi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ruzhda
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 70
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Thu Jul 17, 2008 4:43 pm

Pres komentet tuaja te repsketuar anetar te ketij forumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Fri Jul 18, 2008 11:32 am

ekziston por jo e"vertet se i" thon larg Syve "e " larg zemres ""pra ekziston ""
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ruzhda
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 70
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Fri Jul 18, 2008 11:46 am

unė mendoj qė ekziston , dhe nuk pajtohem me artanin larg syve larg zemres sepse kur ke dashuri ndaj dikjut edhe pse eshte larg eshte larg syve por afer zemres.
,,dashuria snjeh kufij,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Fri Jul 18, 2008 2:44 pm

ekziston por nuk qendron shume gjate ne disa raste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Fri Jul 18, 2008 10:53 pm

teme mjaft interesante mendoj se ekziston sepse sipas meje nqs dashurohesh dashurohesh me shpirtin e dikujt dhe jo me fizikun e dikujt dhe kjo mund te ndodhe dhe ne largesi

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Sat Jul 19, 2008 1:41 am

nuk eshte thene kot,dashuria nuk njeh moshe as kufij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Sat Jul 19, 2008 7:20 pm

Shaban pergjigja juaj eshte shum e sakt.Nuk kam cfar te shtoj me teper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dafka
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 27
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Sun Jul 20, 2008 1:55 am

valla siq thot edhe nje fjale e urte popullore''larg syve larg zemres''kshtu qe pak osht e besueshme qe lidhjet ne largesi zgjasin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Sun Jul 20, 2008 10:29 pm

jo ,jo dafka,larg syve-larg zemrės,nuk ėshtė dashuria e sinqertė,kjo fjala e urtė popullore flet pėr diqka tjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Sun Jul 20, 2008 10:50 pm

Basketball waw gjynah me fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dafka
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 27
Registration date : 16/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Mon Jul 21, 2008 12:06 am

e di shaban po une u mahita pak..po prap jom e mendimit qe nuk ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
albert
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Mon Jul 21, 2008 5:00 pm

Po kue din bre artani qy ik o artan ore mos na qmend se mos me pas dashuri nga syt e nga zemra si mund te dahsurohem ore hahah me kam e me dor veq ner jargana a heehhe bana hajgare pak ju pershendes jeni shum te mil waw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sumcja
VizitorMesazhTitulli: ndoshta   Tue Mar 10, 2009 1:29 pm

lidhja ne largesi egziston dhe ne te tilla raste jo se jam masiklist po mashkulli eshte me besnik se sa nje femer,nqs do femra cdo gje prishte dhe fillon tradhetia.
Pra eksiston dashuria ne 50%te rasteve farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andie17
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 6
Age : 25
Registration date : 17/06/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Wed Jun 17, 2009 5:53 pm

e them me plot bindje se dashuria ne distance ekzikston sepse po e provoj edhe vete.nqs duhesh me te vertete nuk ka gje qe e ndalon.....sado qe mund te vuash dashuria nuk vdes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dibra
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 03/11/2009

MesazhTitulli: un mendoj qe ekziston   Tue Nov 03, 2009 4:23 pm

un mendoj qe ekziston dashurij prej distanse po per shekullin 21 esht ber shum problem sepse eshte ndrishuar enyra ejetes dhe eshte ndikur ne gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anduen@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Thu Feb 04, 2010 4:41 pm

Po egziston......bile dhe dashuria per te rritet nga malli per ta par.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jazishta
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 14/02/2010

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Sun Feb 14, 2010 10:26 pm

Po egziston bile edhe e forte mendoj po kjo mvaret nga karakteri i njerzve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
inheritor
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   Tue Jun 22, 2010 7:44 pm

mendoj qe po, por duhet konkretizuar shpesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria ne distanc - largesi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ekziston dashuria ne distanc - largesi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Lediana Kapaj: Dashuria ėshtė art.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Ne kerkim te dashurise-
Kėrce tek: