ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės   Wed Jul 16, 2008 12:02 am


Aktorja
Nicole Kidman dhe burri i saj Keith Urban, thuhet se i kanė refuzuar
disa oferta multimionėshe pėr t’i publikuar fotografitė e para tė
vajzės sė tyre tė porsalindur, Sunday Rose.

Nėna e re dhe
burri i saj, janė tė pavendosur nėse do tė lejojnė fotografime tė
vajzės sė porsalindur, por nėse kjo ndodh ajo do tė jetė pa pagesė,
shkruan gazeta australiane Sydney Morning Herald.

“Ata nuk mendojnė se ėshtė e nevojshme tė bėjnė marrėveshje. Ata ende
janė duke menduar se si do tė ndjeheshin, nėse do tė lėshonin fotot e
tyre. Por, ata kanė kuptuar se ka njė interesim tė madh nga publiku dhe
janė falėnderues ta bėjnė atė”, ka thėnė njė burim.

Foshnja ėshtė fėmija i parė biologjik i Kidman. Aktorja ka edhe dy
fėmijė tė adoptuar me ish-burrin e saj Tom Cruise, 15-vjeēaren Isabella
dhe 13-vjeēarin Connor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės   Thu Jul 17, 2008 11:09 am

Epo me ne fund doli dikush qe nuk do ti shese femijet e saj qe bebe sic bene angelina dhe jenifer lopez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės   Fri Jul 18, 2008 2:42 pm

ha njeri me mend eshte kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: