ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Michael Jackson ne karrige me rrota

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Michael Jackson ne karrige me rrota   Sun Jul 13, 2008 6:19 pm


Mbreti ne fuqi i Pop-it, muzika e te cilit
degjohet edhe sot me po te njejten intensitet si dikur, Michael
Jackson, vuan nga njė dhimbje e madhe nė shpinė, e cila e ka detyruar
qė tė levize ne nje karroce me rrota, si ato te invalideve.Ai ėshtė fotografuar i veshur me pizhame, duke mbajtur paruke, njė
maskė, njė kapelė dhe syze te medha dielli, ndersa levizte me karroce."Ka shumė spekulime pėr rikthimin e Michael Jacksonit nė skenė, mirėpo
ishte shokuese tė shihje se ai ėshtė thjeshtė njė hije e asaj qė ka
qenė dikur", ka thėnė njė dėshmitar i rastit.Thellesisht na vjen keq per Michael Jackson, nje legjende qe mesa duket po shuhet dita dites.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson ne karrige me rrota   Sun Jul 13, 2008 7:09 pm

Michael Jackson njihet si njeri i shquar i kultures muzikore,i sukseshem ne kete lemi,por i operuar disahere nė ndėrtimin e fėtyres sė plakur duke intervenuar me operime plastike te ruaj bukurinė.Veq kėngės tė sukseshme nuk ka pasur diqka tėrheqėse te ai.Mediat kanė folur pėr njė moral tė ulėt tė tij dhe ėshtė akuzuar abuzuesh fėmijėsh.Tani do tė kaloj pjesėn e jetės sė mbetur ,me ndihmėn e karrocės!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson ne karrige me rrota   Mon Jul 14, 2008 1:02 pm

sa keq i ka punet ky mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson ne karrige me rrota   Mon Jul 14, 2008 4:54 pm

po de keq,dhe me dhimbset,qy!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Michael Jackson ne karrige me rrota   Sun Jul 20, 2008 10:46 pm

gjynah me dhimet ne shpirt pu pu upup pu upup pu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albert
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson ne karrige me rrota   Mon Jul 21, 2008 5:06 pm

Valal bash po me dhimbet ky homoseksual psikopat me pas kan dektor ja kisha kput krejt organet gjenitale ketyne pisav e jav kisha vjerr ne qaf ahahha affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson ne karrige me rrota   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Michael Jackson ne karrige me rrota
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: