ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie lind njė djalė dhe njė vajzė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Jolie lind njė djalė dhe njė vajzė   Sun Jul 13, 2008 6:13 pm


Brad Pitt
ishte nė krah tė Angelina Joliet, derisa aktorja lindi njė djalė dhe
njė vajzė gjatė mbrėmjes sė tė shtunės nė spitalin Fondation Lenval nė
qytetin Nice tė Francės.

“Foshnjat janė mirė. Operimi kaloi
nė mėnyrė tė pėrkryer. Angelina ėshtė me njė gjendje shumė tė mirė.
Brad Pitt ishte nė krah tė saj. Ai ishte aty dhe gjithēka shkoi mirė”,
ka thėnė Dr. Michael Sussmann pėr magazinėn People.

Ai ka konfirmuar se Angelina ka lindė njė djalė, tė quajtur Knox Leon,
dhe njė vajzė, me emrin Vivienne Marcheline, pėrmes prerjes cezariane.

Binjakėt janė fėmija i pestė dhe i gjashtė pėr Jolien, 33-vjeēare, dhe
partnerin e saj Brad Pitt, 44-vjeēar, tė cilėt tashmė janė prindėr edhe
tė Maddox, 6-vjeēar; Pax, 4-vjeēar; Zahara, 3-vjeēare (tė tre tė
adoptuar), si dhe vajzės biologjike Shiloh, 2-vjeēare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Jolie lind njė djalė dhe njė vajzė   Sun Jul 13, 2008 7:02 pm

Njė sukses i lindjes sė binjakėve,aq edhe sa dėshmon se nuk janė vetėm nėnat shqiptare ato qė lindin shumė fėmijė,por edhe Angelina e shumė tjera tė huaja.Ndryshe lexuesin kjo nuk e mahnitė aspak sepse i ka rėnė tė lexoj edhe lindje pesėnjakėsh tė suksesshėm.Angelinės i dėshirojmė shėndet tė mbarė dhe rritje tė sukseshme tė fėmijėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie lind njė djalė dhe njė vajzė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita
» Kejsi Tola, Jam vajzė e rregullt, paparacėt mė bezdisin se thonė tė pavėrteta
» Njė vajzė turke futet e gjallė nė dhč nga i jati dhe gjyshi
» Tragjedi nė shkollė, 19-vjeēari vret njė vajzė nė klasė
» Si tentuan ta trafikojnė vajzėn time tre matrapazėt nga Drenasi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: