ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė   Sat Jul 12, 2008 12:16 am

ika une Sapo ka dalė
nga shtėpia e “Big Brother”, Visi ėshtė ndarė nga e dashura me tė cilėn
kishte njė vit qė ishte lidhur dhe tani tė gjitha femrat e dinė se ai
ėshtė i lirė.


Ky fakt ka bėrė qė tė mos mendohen dy herė edhe vajzat e Kosovės tė cilat janė edhe shumė tė pashme siē e dimė tė gjithė.

Visi ka qenė njėri nga pjesėtarėt e “Big Brother”, i cili ėshtė kėnaqur
mė sė shumti gjatė ditėve tė qėndrimit nė Prishtinė. Madje sipas
informacioneve tona, Visi nuk ka fjetur asnjė natė vetėm … Me kė?
Presim tė na e thotė vetė Visi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė   Sat Jul 12, 2008 12:31 am

visi munde te thoj si te doj por nje injorant si visi nuk meriton as te permendet hiē as se ka ekzistuar ndopak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė   Sat Jul 12, 2008 10:08 pm

na vjen mirė qė mysafiri ėshtė pritur mirė dhe nuk ėshtė lėnė vetėm,madje as nuk ėshtė ndier i mėrzitur,kjo ėshtė e rendesishme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė   Sat Jul 12, 2008 10:11 pm

shaban cakolli shkruajti:
na vjen mirė qė mysafiri ėshtė pritur mirė dhe nuk ėshtė lėnė vetėm,madje as nuk ėshtė ndier i mėrzitur,kjo ėshtė e rendesishme!

edhe une them njashtu sikur ti vlla edhe bukuroshe jemi ne Kosovaret ama pejankat i kallim krejt armiqt qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albert
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė   Sun Jul 13, 2008 11:21 pm

Injoranti per tti fryer goma thot se vajzat e kosoves po simpatizojn ?por kjo esht se ai ka humb autoritetin ne shqipri Big brodher e tash ka dal-jasht shqipris me kallxu injoranc,vertet keta nejrz si armend regjpagiqi i kisha kall dajak ahhaha Basketball

e sa per pejankat i kam merak si ylla jan kujdes qunat
Pershendetje_te gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė   Mon Jul 14, 2008 10:21 am

Albert nuk e paske merakun ekeq,vėrtetė po kush nuk do tė ishte merak nė ato yje?Por-hahaha!

Sa pėr Visin,pėrse ia merrni tė keq?Athua nuk ka merak edhe ai nė yje si ju?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Selim Hasanaj: Tė ashtuquejturit ''titist'' dikur nė Kosovė dhe ''Patriotėt luftėtarė'' nė pushtet
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: