ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Olsi me Plaken Angleze ne Sharmel Sheik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Olsi me Plaken Angleze ne Sharmel Sheik   Sun Jul 06, 2008 11:19 pm


Sapo publikuam lajmin se Olsi ėshtė i martuar nė Londėr me njė zonjė
rreth tė 60-ve qė punon menaxhere e njė banke dhe quhet Margarita,
njerėzit qė kishin informacion pėr kėtė histori, filluan tė na
sinjalizojnė pėr mė shumė detaje.

Por mė interesanti ishte njė set fotografish qė na i ka sjellė njė
person, identitetin e tė cilit nuk do ta tregojmė. Ai dispononte kėto
foto tė bėra mė 3 mars 2005 nė njė nga plazhet e SharmelSheik. Ai ka
qenė vetė duke bėrė pushime dhe rastėsisht ka takuar aty Olsin, meqė e
njihte qė nė Tiranė. Bashkė kanė pirė diēka dhe kanė bėrė edhe disa
fotografi pėr t’i pasur si kujtim. Djaloshi i ka ruajtur fotot si
ēdokush qė ruan kujtimet e bukura, pa e menduar se do vinte njė ditė qė
ato do tė kishin vlerėn e njė lajmi nė gazetė.

PanoramaPlus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Olsi me Plaken Angleze ne Sharmel Sheik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: