ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHIKIMI TĖ MASHTRON

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: SHIKIMI TĖ MASHTRON   Mon Aug 20, 2007 6:33 pm

Te vjetrit kane thene:SHokun nuke njeh mire,pa e hargjuar nje thes krype me te"!Megjithate fjalet e pleqeve jane thesare,sepseato jane nxjerrur nga pervoja.Te dashurosh seriozisht dhe te ze dashuria ne shiqim te pare,mua me duket e pa kuptimte.
Nje lloj dashurie ne shiqim te pare,eshte e mundur,per avantura,por nuk mund tezgjate.Dashuria te cilen e themelon per te bere nje jete me te,duhet te njihet mekujdese.Ashtu si nuk mesohet shkrim leximi,pa mesuar alfabetin nga A-ZH,ashtu dashuria e mirefillteduhet te njihet thelbesisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
SHIKIMI TĖ MASHTRON
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: