ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elvana seksi nė spotin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Elvana seksi nė spotin e ri   Sat Jul 05, 2008 1:51 pm


Forumet e ndryshme
tė internetit e kanė vlerėsuar Elvanėn si njėra ndėr kėngėtarėt mė
seksi qė ėshtė paraqitur nė ndonjė spot deri mė tani.

Kėngėtarja
nė video-incizimin e kėngės sė re, “Vetes”, ka disa skena ‘tė nxehta’
tė cilat kanė bėrė qė tė diskutohet shumė nėpėr forumet e ndryshme tė
internet sidomos tė atyre forumeve qė mbahen jashtė Kosovės dhe
Shqipėrisė.

Por, nė njė intervistė pėr gazetėn “Korrieri”, Elvana ka thėnė se
ndihet mė shumė sensuale, dhe kjo ka qenė edhe arsyeja e bėrjes se
kėtij spoti, pėr t’ia dhuruar njė surprizė tė radhės publikut shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Elvana seksi nė spotin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: