ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MUNGESA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: MUNGESA   Fri Jul 04, 2008 3:40 am

SHENOJNI KETU MUNGESAT TUAJA ,,
UNE DERI ME / DT/ 9 ose 10 nuk do paraqitem ne forum,, mos !!!!!! miré" u" degjofshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: MUNGESA   Fri Jul 04, 2008 8:54 am

waw kah don me shku mos na mungo shum ne forum Very Happy te uroi te kalosh mir keto dit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: MUNGESA   Fri Jul 04, 2008 2:41 pm

une do te jem i rregullt,nuk do te mungoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MUNGESA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MUNGESA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Informatike dhe Teknologji-
Kėrce tek: