ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Sat Jul 12, 2008 9:59 pm

po,portali eshte i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Sat Jul 12, 2008 10:01 pm

portali esht per mrekulli orkester

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Sun Jan 25, 2009 11:39 pm

edhe une mendoj se portali eshte i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Tue Jan 27, 2009 4:58 pm

Po si te mos na pelqente kur aty tanimė ecin vargjet per ta knaqė Shabanin ndonse t'i shikosh portallet dhe brendine e forumeve tjera hasim ne profesionalizėm, pra thjesht mua nuk me pelqen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: