ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 04, 2008 3:22 am

per mendimin tim nuk ka qene as"nje her mé i"kompletuar dhe me i" bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 04, 2008 8:56 am

une them esht per mrekulli asgje nuk i mungon orkester

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 04, 2008 2:49 pm

mua me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Sun Jul 06, 2008 11:33 pm

shume i bukur me pelqen paraqitja e jashtme e forumit eshte mjaft kryesore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Wed Jul 09, 2008 8:26 am

me pelqen shum shum shum ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Wed Jul 09, 2008 8:53 pm

me pelqen shum si dhe antaret e bejn edhe me te bukur Forumin i ka shum antaret e mir

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 10:44 am

Prefekt urime .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 3:52 pm

po mua me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 3:59 pm

Razz Razz Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga vesa nė Fri Jul 11, 2008 4:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:01 pm

haha,qka ke verejteje ti znj.vesa?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:02 pm

hehehe me fal se krejt tjeter sen pasna shkru e nuk kuptova hehehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:03 pm

haha,te kane trullosur pushimet,a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:06 pm

hehehe me siguri puna se pushime ska nihere Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:08 pm

eh puna e mire,ashtu si ka thene Naimi,pune,pune-natė dhe ditė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:09 pm

popo po duhet hehe pun pun nate dit per te pa pakes drit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:12 pm

po de,ashtu znj.vesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:13 pm

popo topi se lun hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:19 pm

hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:19 pm

Basketball Basketball Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:22 pm

super
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:24 pm

Dizell se jo super hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Fri Jul 11, 2008 4:25 pm

ahja,dizeli pakme i lire,po praktik,a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Sat Jul 12, 2008 12:27 am

i shkelqyer mire dakort dakort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Sat Jul 12, 2008 10:15 am

Shume i mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   Sat Jul 12, 2008 10:17 am

shum shum mir ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A"JU PELQEN PORTALLI AKTUAL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: