ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Fri Jun 20, 2008 5:30 pm

Stina e veres
Ku doni ti kaloni pushimet?????Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Question Question Question Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Fri Jun 20, 2008 9:31 pm

Un skam puhsim dhe po i kaloj duke punu,e juve te tjerve ju deshiroj pushime te kendshme verore...

Po ti mori Girl sna tregove ku do ti kalosh pushimet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sun Jun 22, 2008 1:13 pm

ne kosov e " né shqiperi
ne ferizaj e" né shkoder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Thu Jun 26, 2008 1:04 am

Deri tani nuk kam asgje te sigurt per pushime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Thu Jun 26, 2008 8:53 pm

une do i kaloj pushimet ne belgjik dhe pikerisht ne Ostende ,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Thu Jul 03, 2008 8:52 am

ne Kosov shqipetar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Thu Jul 03, 2008 6:43 pm

fatkeqesisht kesaj vere,mbetem ne mergim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Fri Jul 04, 2008 9:16 am

shaban cakolli shkruajti:
fatkeqesisht kesaj vere,mbetem ne mergim

Sad me vjen keq uroi qe edhe ti sa me shpejt te vizitosh vendlindjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Fri Jul 04, 2008 2:35 pm

flm,kurse juve ju uroi pushim te kendshem ne vendlindje prane gjirit familjar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sun Jul 06, 2008 11:04 pm

ndoshta ne Spanje sepse kam degjuar qe eshte mjaft bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Fri Jul 11, 2008 4:36 pm

ne Spanje eshtemjaft bukur,ne Shqiperi me bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Fri Jul 11, 2008 11:08 pm

Ketu ku jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sat Jul 12, 2008 12:09 am

une ne borsh te sarandes eshte nje vend i mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sat Jul 12, 2008 12:33 am

ne belgjik? dhe sivjet veē po endrroj !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sat Jul 12, 2008 11:55 am

ne Kosov dhe gati erdh koha waw

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sat Jul 12, 2008 2:23 pm

Ne Austri .. nuk kam pushim fare ne ket ver me fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sat Jul 12, 2008 9:49 pm

mirė tu ėshtė bėrė ty,se sė paku kėtij viti ishe njehere ne vendlindje,une asnjehere Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sun Jul 13, 2008 4:49 pm

shaban cakolli shkruajti:
mirė tu ėshtė bėrė ty,se sė paku kėtij viti ishe njehere ne vendlindje,une asnjehere Sad
mos u ankohuni se edhe ju ishalla sa me shpejt shkoni ne vendlindje Sad Sad ju uroi sa me shpejt te ju plotesohet kjo deshir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   Sun Jul 13, 2008 7:21 pm

flm,znj.gurbetqarja
do te ndjehem i qendrueshem dhe nuk do te zbehishpresat fare,deri ne viziten e ardhshme vendlindjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Stina e veres. Ku doni ti kaloni pushimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DITA E VERES NE TORONTO
» Deti, liqeni, pushimet...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: