ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sun Feb 01, 2009 5:50 pm

Unė personalisht kam kritikė vetėm pėr vetėn time,sepse askush nuk me ka futur me dhune ketu,dhe ne vend se te pranoj ofendime publike nga kujtdo qe i teket,pa ia vra syrin askujt,pa lexuar kush nga stafi se ēka po ndodh ketu ne forum,mund te terhiqem sepse kam edhe shume pune tjera me te rendesishme se forumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sun Feb 01, 2009 10:10 pm

Shaban dhe artan dhe te gjithe antret qe kane konflikte me njeri tjetrin ju lutem qe ti zgjidhin me mesazhe private ose dhe duke me lajmeruar dhe mua por vetem nepermjet mp dhe jo ne forum sepse shikoj qe cdo teme ka vetem akuza dhe ofendime . Permbajuni temave

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Feb 11, 2009 3:58 pm

unė mbėshtes vėrejtėjen tuaj znj.Wendi,unė vetėm nė interes tė forumit shkėmbej me mesazhe,nuk beje mesazhe private measkend,me mungon koha.Qdonjeri ka te drejtė tė jap mendimin pozitiv,apo e negativ,korigjime ,per ate hapet temat ne forume,por asesi askush nuk ka te drejtė fyerjen,sepse ēdonjeri ka pranuar rregulloren e forumit sipas se ciles fyerja eshte e ndaluar.Dhe tani e tutje ēdo dalje nga temat qė nuk pėrkojnė me forumin,ēdo fyerje individuale,qoftė grupore do te fshihet pamarrė parasysh e kujt eshte,kete duhet te e dijne secili nga antaret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Feb 14, 2009 11:21 pm

kritik per te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Mon Feb 16, 2009 1:36 am

e kush jan keta te gjithe????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Feb 18, 2009 3:29 pm

te gjithé jané por ti nuk bén pjes né te gjithé , se ti je e' veēant dhe nuk ka kritika per ty ,, ** GISHTEZA**
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Mar 03, 2009 8:22 pm

dmth per paska eeeee sa i pooshter iiiiiiii

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Mar 07, 2009 3:07 pm

Antari artan i eshte hequar posti i moderatorit, nese vazhdon me kete sjellje do te perjashtohet perfundimisht nga ky forum.

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Mar 07, 2009 4:37 pm

[quote="WENDI"]Antari artan i eshte hequar posti i moderatorit, nese vazhdon me kete sjellje do te perjashtohet perfundimisht nga ky forum.[/quote]Ke bere shum mire WENDI ai nuk meriton asantar te jete e jo moderator. melejo nese nuk mundesh me shume postin qe pata .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Mar 10, 2009 4:57 pm

pėr mua tė gjithė antarėt e mirėfilltė kanė rrespekt dhe lavdata pa dallime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
albert
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Mar 31, 2009 2:40 am

Un mendoj se djem ka sa te doni dhe vajza prandaj kenveshtrimet lereni ne mp dmth ne menyren private se neve sna intereson interesat apo eksperiencat e juaja ne fund te fundit por na interesoni mendimet e juaja kaq lover uaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Doktor Hysni Bytyēi kritik i ashpėr i situatės nė Kosovė
» Standarde bashkėkohore mė tė pėrparuara edhe nė kritikėn letrare shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: