ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 

nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Mon Jul 07, 2008 12:18 am

flm,Anisa pėr vleresimin tuaj.Megjithatė unė shpesh ndajė mendimin se ju jeni shumė anėtare e sjellshme,aktive,e shkathėt,por mėnyra e kontributit tė anėtarėve aktiv kėtu na bėnė qė tė kemi lavdata pėr tė gjithė.Kuptohet tani pak ėshtė koha e pushimeve,pastaj kemi edhe angazhime qė shpesh nuk na lėnė kohė pėr forum,ne i kuptojmė kėto,po tani shpresoj pas pushimeve anėtarėt do tė kthehen mė tė freskėt dhe do tė vazhdojnė kontributin nė forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jul 08, 2008 7:49 am

nje kritik vjen edhe per ty Anisa se ke humbur Very Happy

shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Fri Jul 11, 2008 3:55 pm

nuk ka vend per kritika,anetaret kane shkuar ne pushime te relaksohen dhe do te kthehen me te fresket.
the_girl
Moderator/e
Moderator/e

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 12, 2008 12:10 am

une me mire po kerkoj falje qe kam kohe pa shkruar ne forum sese te bej krititka
Musafir
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 12, 2008 11:59 am

the_girl shkruajti:
une me mire po kerkoj falje qe kam kohe pa shkruar ne forum sese te bej krititka

jo yll ne asnje menyr nuk ke cfar kerkon falje edhe pse na ke munguar por secili ka punet ashtu se ndodhin nganjeher te mos jemi aktiv por esht kryesorja qe jemi te lumtur qe postojm se bashku dhe jemi te njejt te gjith
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 12, 2008 9:32 pm

kėtė znj.gurbetqarja duhet lavderuar nga se eshte e shkathet.
Musafir
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 12, 2008 9:37 pm

shaban cakolli shkruajti:
kėtė znj.gurbetqarja duhet lavderuar nga se eshte e shkathet.

shum flm vlla i nderuar por te gjith jeni te shkathet dhe kan vleren e vet ju pershendes nga zemra te gjitheve
the_girl
Moderator/e
Moderator/e

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Thu Jul 17, 2008 11:11 am

une kam nje kritike per veten time qe nuk e kam vizituar shume shpesh forumin por ta dini qe ky forum me ka munguar shume
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 19, 2008 1:09 am

znj.the-girl,ne nuk duam qė kritika tė bie mbi ju,nganjėherė shtrihen obligime qė nuk lėnė kohė pėr forumin,por prania juaj po jep kontribut pėr lakmi.
Musafir
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 19, 2008 11:42 am

the_girl shkruajti:
une kam nje kritike per veten time qe nuk e kam vizituar shume shpesh forumin por ta dini qe ky forum me ka munguar shume
skam kritika ne asnje aspekt per ty yll je e mireseardhur ne gjdo koh edhe pse na mungon perkedhel
Morena
Moderator/e
Moderator/e

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 19, 2008 7:13 pm

Kritik po kam shof qe moderatoria Gurbetqarja eshte e pa afte ne postin e saj ,dhe injoron postimet e te tjerve pa arsye fare .
Musafir
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 19, 2008 7:20 pm

Morena shkruajti:
Kritik po kam shof qe moderatoria Gurbetqarja eshte e pa afte ne postin e saj ,dhe injoron postimet e te tjerve pa arsye fare .
ket e di une se per ty jam dhe kam qen gjithmon keshtu e paaft sepse une nuk kam nje fjalor tendin qe perdor ti i kam te gjitha argumentet qe i din te gjith se si ke vepruar ti dhe se mu behesh si nje engjell e duke luajtur me antaret i lutem Zotit qe ende ketu nuk esht ashtu sepse ti je ajo qe shum forume i ke prishur duke i ofenduar antaret dhe se ke pasur statusin duke ju then se nese flet jau bej ban jan keto te mira per ty apo je e vetmja qe ekziston apo
per mua jan te gjith te njejt as nuk kam dallime ne asnje asnjeher vetem ti e di shum mir se si me ke quajtur mua ,,shtaz,,te lumt me te vertet kishe pasur talent familjar mesime te bukura
ruzhda
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 70
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 19, 2008 10:22 pm

pershendetje per gurbetqaren je e mrekullueshme dakort
Musafir
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jul 19, 2008 11:56 pm

ruzhda shkruajti:
pershendetje per gurbetqaren je e mrekullueshme dakort
shum flm Ruzhd te gjith jeni te mrekullueshem keni levdata nga ana ime
Morena
Moderator/e
Moderator/e

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jul 22, 2008 9:47 pm

gurbetqarja shkruajti:
Morena shkruajti:
ket e di une se per ty jam dhe kam qen gjithmon keshtu e paaft sepse une nuk kam nje fjalor tendin qe perdor ti i kam te gjitha argumentet qe i din te gjith se si ke vepruar ti dhe se mu behesh si nje engjell e duke luajtur me antaret i lutem Zotit qe ende ketu nuk esht ashtu sepse ti je ajo qe shum forume i ke prishur duke i ofenduar antaret dhe se ke pasur statusin duke ju then se nese flet jau bej ban jan keto te mira per ty apo je e vetmja qe ekziston apo
per mua jan te gjith te njejt as nuk kam dallime ne asnje asnjeher vetem ti e di shum mir se si me ke quajtur mua ,,shtaz,,te lumt me te vertet kishe pasur talent familjar mesime te bukura
Je vertet per te ardhur keq .Ketu nuk behet fjal, per forumet pikerisht per kete forum nqs une kam thyer rregullat e keti forum ok mund te me terhiqe vrejta .Sa per forumet qe e ke fjalen ,qe i kam prishur une (ty te djeg dicka tjeter dhe ate e di shume mire ).Sa per karakterin tim dhe moralin tim ti nuk mund te flasesh se nuk me njefe.Pikerish ti tregon edukaten te ne se kure te krijojm familje te kemi dhe nje tjeter njeri per rezerv dmth dashnor .Edhe nese te kam fshir shkrime ke thyer rregullat e forumit ....
gishteza
General Staff
General Staff

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jul 22, 2008 9:59 pm

mos dilni jashte kufinjve ju lutem
Morena
Moderator/e
Moderator/e

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jul 22, 2008 10:01 pm

Ok Gishteza me fal nuk dal me kjo bised u mbyll nga ana ime .
Vizitor
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jul 22, 2008 10:02 pm

ou ou ou ou mos u zini ketu ju lutem po ju keni edhe mundesi te tjera per ti zgjidhur problemet e juaja mundi ti zgjidhni edhe nepermjet mesazheve private ju lutem
ruzhda
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 70
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jul 22, 2008 10:11 pm

Mir e ke artan te lumt , jeni te mrekullueshem te gjithe
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 370
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jul 22, 2008 11:05 pm

Mendoj se e kam thene dhe nje here qe nuk mund te ziheni keshtu ne forum sepse po thyeni rregullat Ju lutem sqarohuni ne pv

shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jul 23, 2008 12:22 am

Edhe unė i bashkangjitem mendimit tė znj.Wendi,ju keni pranuar rregulloren para se tė hyni nė forum,andaj mundėsisht mos tė thyhet rregullorja.
Musafir
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jul 23, 2008 9:26 am

WENDI shkruajti:
Mendoj se e kam thene dhe nje here qe nuk mund te ziheni keshtu ne forum sepse po thyeni rregullat Ju lutem sqarohuni ne pv
te falenderoi nga zemra per te gjitha e ndruara motrushe Wendi nga ana ime esht se nuk me intereson as te flas per te
Morena
Moderator/e
Moderator/e

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jul 23, 2008 9:56 am

Me qen se shkrimi ime ishte fshir po te kthej pergjigje Gurbeteqare.
Ankesa ime ishte per kete forum .Nese une kisha shkeluj rregullat mund te fshihej postim dhe jo shkrime ironike nga ana juaj .Ty te djeg dicka tjeter dhe e di shume mire .Dhe sa per fshirejet e mia ne forumin tjeter ju keni shkelur rregullat dhe per kete ju jane fshir postimet .Sa per sharjet e mia qe that ka qen ne lidhje me X personin
qe u munduhat te e injoronit ne syte e tetjerve dmth deri dje i thoshe moter dhe nga mbrapa i hapnit gropen.pra ti je nje femer pa vlere.Sa per moralin time dhe edukaten time nuk mund te flisni se nuk me njifni .Kush flet per edukat ti cfar mund te edukosh ti?Qe kur te krijojm familje dhe te bejme femi ,te kemi dhe nje njeri tjeter rezerv pra nje dashnor pervec burrit .Pra morali jot eshte per pikte te zeze mos fol ti per moral dhe edukat .bye bye

Edituar by Naki Basketball

Edituar pėr herė tė fundit nga Morena nė Wed Jul 23, 2008 11:10 am, edituar 1 herė gjithsej
Musafir
Vizitor

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jul 23, 2008 10:00 am

Jasht teme dhe eshte e ndaluar te flitet per anetar me emra
E fshire by Naki
Stafi

te lumt se me te vertet je njesh per keto gjera sepse realitetit i ik gjithmon dhe mundoihesh ta fundosesh dikund qe ke vet pjes ne keto gjera respekte me te vertet te dyt jeni profi per gjera te nyllosura

Edituar pėr herė tė fundit nga gurbetqarja nė Wed Jul 23, 2008 6:00 pm, edituar 1 herė gjithsej
Naki
General Staff
General Staff

Numri i postimeve : 21
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jul 23, 2008 1:53 pm

Morena shkruajti:
Ok Gishteza me fal nuk dal me kjo bised u mbyll nga ana ime .
O lesh mi keshtu gjysmelakuriqe me del ne foto ti eeee vishu shpejt se te vdiqa dashuri dashuri
Shiko profilin e anėtarit http://naki.newdiscussion.net
Sponsored content

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   

nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Doktor Hysni Bytyēi kritik i ashpėr i situatės nė Kosovė
» Standarde bashkėkohore mė tė pėrparuara edhe nė kritikėn letrare shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: