ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jun 18, 2008 5:40 pm

une mendoj se per te qen te sukseshem duhet te jemi vetkritik dhe te pranojme kritikat qe na japin te tjeret,e hapa kete tem qe te jemi me te suksesshem.
une po nisem nga vetja ime une me se pari vete nuk shkruaj si duhet ngutem per te shkruar dhe beje gabime drejtshkrimore...ka edhe krtika tjera ama kaq per fillim pres edhe nag ju...


mirembetshi te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jun 18, 2008 8:31 pm

Un shkruaj bukur por pa piksime te theksuara, per ket kan faj msusat e ton se na kan pas munduar shum duke shkruar teksete shkollore dhe skishem mundsi te zčm leximin dhe keshtu u n i harova piksimet ...
Sa per kritika me deshir i pranoj por skam koh per permirsim?

Psikologe; ti shkruan bukur por me gaime psh; Ti emrat e fjeleve... Ti ,Un,Ai, Ajo. l Love You hahaha i shkruan me shkronja te vogle

I love You pra keshtu duhet me mesusin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jun 18, 2008 11:28 pm

Drejtshkrimi eshte i mire,por i rendesishem eshte kontributi dhe komunikimi ne forum,andaj per kete ju jemi mirenjohes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Thu Jun 19, 2008 5:56 pm

hahahhha ok arbin I love You hahahah eshte tash mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Thu Jun 19, 2008 5:56 pm

admin wendi super
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Fri Jun 20, 2008 12:52 am

Admin gishteza e mir eeeeeeeeee
por e viziton shum rrall kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Fri Jun 20, 2008 2:58 pm

Vesa eshte anetare e mire,por meriton nje kritike,nga se rralle ketu hyn ne forum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Fri Jun 20, 2008 5:11 pm

Une kam vetem lavderime per te gjithe po jepni nje kontribut te shkelqyer per kete forum qe te gjithe ju pershendes.

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Fri Jun 20, 2008 7:19 pm

une kam levdata per te gjith juve vetem keshtu vazhdoni ju pershendes te gjitheve

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sun Jun 22, 2008 1:24 pm

flm gurbetqare,,ti je gjeni ne kete forum more , por e"viziton pak rrall forumin ton do kishim pas me shum nevoj per njerz si ti ketu ne mesin ton ,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sun Jun 22, 2008 2:19 pm

kjo thėnje e juaj ėshtė e drejtė,gurbetqarja ėshtė anėtare mjaft e shkathėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jun 24, 2008 7:32 pm

artani shkruajti:
flm gurbetqare,,ti je gjeni ne kete forum more , por e"viziton pak rrall forumin ton do kishim pas me shum nevoj per njerz si ti ketu ne mesin ton ,,

shum flm nga ju dhe vlla Cakolli me falni por kohen e fundit per shkak shendetit nuk kam hy shum kam probleme me zemer jam shum keq me gjendjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Tue Jun 24, 2008 10:29 pm

Ne ju jemi mirenjohes per punen tuaj znj.gurbetqarja,dosido i kuptojme edhe shendetin ,angazhimet dhe preokupimet qe na dalin para shpeshehere te gjitheve.Te urojme shendet te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Fri Jun 27, 2008 2:00 am

NJE KRITIK TE VOCKEL
per z/ wendin pa dite arsyet e'saja personale ,, por shum rrall po na viziton ketu ne forum ,po ajo na humbi fare more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sat Jun 28, 2008 10:30 pm

sipas njohurive qe kam znj.Wendi eshte e angazhuar shume me mesime,mirepo ajo kur paraqitet ketu ofron tema mjaft domethenese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sun Jun 29, 2008 9:24 pm

mos kritikoni kur kemi koh ketu jemi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sun Jun 29, 2008 11:43 pm

asesi ne vend kritikave kemi lavdata dhe mirenjoheje per kontributin tuaj ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Mon Jun 30, 2008 7:08 pm

po nga nje her edhe kritikat jane te mira o shaban ,, ani se hyn ne pune edhe ato se ai qe te do te kritikon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Wed Jul 02, 2008 12:09 am

po ashtu vertete,por keto qaste nuk shohim vend per kritika,te gjithe po japin nje kontribut te mire ne forum,kjo eshte per te u lavderuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Thu Jul 03, 2008 7:56 am

une kam nje levdat per te gjith ju falenderoi nga zemra qe jepni kontributin ketu dhe jam shum e lumtur qe jemi se bashku ne postime te pa keq kuptueshem ndermjet vehte kjo me gezon pa mas kercim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Thu Jul 03, 2008 6:54 pm

ashtu na gezon prania e juaj znj.gurbetqarja dhe gjithe forumisteve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Thu Jul 03, 2008 10:21 pm

Ju kerkoj falje te gjithe antareve te mi per mungesen time ne forum. POR kam arsyet e mija sa here qe mundem futem dhew postoj por ky forum eshte akoma gjalle dhe duhen me shume antare per ta bere akoma me shuem te gjalle

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Fri Jul 04, 2008 2:50 am

po ku je more wendi se na thave! po ska lezet forumi pa ty more " edhe ta them sinqerisht , qe me mori malli se me te vertet je e" pa arritshme
te perqafoj fort fort dakort je njeshi :dakort:i keti forumi dakort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sun Jul 06, 2008 3:13 am

Wendi eshte nismetare dhe aktive ketij forumi,natyrisht e kuptojmė pėr angazhimet qė ka,dhe e kam vėnė re saherė ka pasur kohė tė lirė ka inicuar tema mjaft domethenese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   Sun Jul 06, 2008 11:03 pm

ju pershendes qe te gjitheve kam kritika per te gjithe pervec shaban cakollit i cili ka qene mese aktiv ne forum dhe ne momente te veshtira sic eshte ky qe po kalon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nje kritik apo levdat per ndonjerin nga forumistet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Doktor Hysni Bytyēi kritik i ashpėr i situatės nė Kosovė
» Standarde bashkėkohore mė tė pėrparuara edhe nė kritikėn letrare shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: