ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ina dhe Poli seks nė motel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Ina dhe Poli seks nė motel   Sun Jun 15, 2008 8:12 pm


Ashtu si tė gjithė mund ta imagjinoni. Poli dhe Ina kanė kaluar ato pak orė tė natės sė bashku nė njėrėn nga dhomat e hotelit.

Sipas
informacioneve qė kemi marrė , ēifti Ina dhe
Poli, tė cilėt janė njohur nė emision Big Brother, nuk janė ēmallur
akoma si duhet, prandaj dhe momentet e tyre intime me siguri janė shumė
mė tė zjarrta nga ē’mund ta imagjinoni.

Por, dhomat e hotelit kanė qenė shumė afėr njėra tjetrės kėshtu qė
dėshmitar okular kanė thėnė se ata nuk kanė pasur mundėsi tė flenė
gjumė, pasi qė, pėr dreq dėgjohej gjithēka qė ndodhte nga ana tjetėr e
murit.

Kėshtu burime kanė thėnė se Ina dhe Poli nuk kanė fjetur asnjė minutė,
vetėm kanė bėrė dashuri. Ndėrsa nė mėngjes, miqtė e tyre nuk i kursyer
shakatė dhe ngacmimet me dy tė rinjtė e dashuruar, duke iu thėnė se i
kishin lėnė pa gjumė pasi gjithēka ēfarė ndodhte tek dhoma e tyre, ata
patėn mundėsi ta dėgjonin.

Siē e shihni edhe nga fotoja Ina dha Poli kanė mundur tė flenė vetėm nė autobus, teksa ktheheshin pėr nė Tiranė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ina dhe Poli seks nė motel   Mon Jun 16, 2008 5:27 pm

Eh po gjera tė tilla ndodhin dhe janė krejt normale,ata kanė paraparė se ende nuk ishin ēmallur dhe kanė vendosur tė ēmallen.Njerėz me probleme pagjumėsie,nuk i ka marrė gjumi dhe kanė vendosur tė shpaguajnė gjumin.Miqtė ndoshta kanė mbetur njė natė pa gjumė por kanė duruar.Nuk ėshtė thėnė kot:Miku i mirė nė ditė tė vėshtira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ina dhe Poli seks nė motel   Tue Jun 17, 2008 12:05 am

Ishalla ka pas uj ne at hotel se qysh po nalet rryma ma mir me flejt pa femer se rryma vjen kur don heheheh

Mos ja falni mos ja fali momentin jetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ina dhe Poli seks nė motel   Tue Jun 17, 2008 3:53 pm

shih ku i ka vajtur mendja te rryma?Ka pasur z.arbini,gjitha te mirat ishin,pos gjumit qe u mungonte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ina dhe Poli seks nė motel   Tue Jun 17, 2008 6:22 pm

O shaban po jena mesu te na ,ska uj ,ska rrym hotela sa dush por shpesh mungoj mjetet higjenike,e pa uj une se shkoj ne hotel me nejt se kam qef me femer a pa femer me ba nej dush gratis haah lluk lluk nana dajes e tjert qka te vin mir se ardhshin..

Perime desha em than kesi here hiq se kam shiku Big bredher? sdi vetem nja dy kur u rrutullojshin ne krevet i kam percjell marrja e zotit s eper tjert sdishin as per qka ishin hy aty,ishin vertet mendjemdhenj?...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ina dhe Poli seks nė motel   Wed Jun 18, 2008 4:37 pm

UNE ASPAK SPO E KUPTOJ PSE PO I JEPET KAQ RENDESI KETYRE PROTAGONISTEVE TE BIG BROTHER ALBANIA,KUR NE ASNJE DITE NGA TE GJITHA ITET E QENDRIMIT TE TYRE MBRENDA NUK NA OFRUAN ASNJE MOMENT INTERESANT PERPOS THASHETHEMEVE DHE NE ATE REALITY SHOW NUK PATE ASNJE PIKE EDUKATE PER MENDIMIN TIM...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ina dhe Poli seks nė motel   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ina dhe Poli seks nė motel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Hajde seks hajde"! Kush i publikoi i pari fotot e Priftit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: