ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 krateri me i madh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: krateri me i madh   Mon Aug 20, 2007 6:11 pm

Krateri mei madh meteroit ne toke gjendet ne Sudbury(Ontario-Kanada)Ky krater eshte pasoje e renjes te nje meteroiti nga gjithesia dhe eshte 140km i gjere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
krateri me i madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Kristaq Shabani : Sipar i madh i artit tė pikturimit
» Mentor Thaqi:Dy poezi
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhėruar nuk ta kthen shpinėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: