ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 disa shenja qe keni rene ne dashuri...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Fri Jun 13, 2008 3:39 pm

shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri


12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
11. Ecen shume shpejt koha kur flet ose rri me te
10. je i \e turpshem me te
09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye
07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
06. Fillon te degjosh kenge te lehta
05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
04. Emocionohesh vetem nga mendimi per te
03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
02. Do beje cdo gje per te...
01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...


A i keni perjetuar ju keto ?
Shkruani dhe tregoni dhe ju se cila nga keto ju kane ndodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Fri Jun 13, 2008 3:45 pm

hehhehe po ja nis une e para une koheve te fundit qe te gjitha jam ka i perjetoj e me se shumti me vjen interesant kur qeshi shpesh pa ndonje arsye hahhha personi qe mi shkakton keto ndjesi e me ben te ndihem shume e lumtur me thot te kan hy fluturat ne bark hehhehehe qka me ba e duaaaa pa mas...e dua me shume se shumeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Fri Jun 13, 2008 8:55 pm

Un i kam perjetu keto vetem gjana nje her,por skam mendu se prap do te ndodhin ,por ja prap njeriut i ndodhin? besoj se esht normale...


6 . 06. Fillon te degjosh kenge te (lehta) qe te qmendin!
02. Do beje cdo gje per te...
13. e dua me shum se veten.
14 . Me ka hier komplet ne zemer
15 .Po jetoj me te sepse me shum mendoj per te se sa per vete
16 . Ne gjod gje qe bej me hyn ndermjet
17 . Sun po e pres...?
18 . Ti me ke ba krejzi(About for You)


Psikologe keto i ke nga un,dhe te pershendes dhe te uroj sukses dhe jet te gjat dhe te lumur. ashtu si ke endrruar ti ter jeten suksese. ,,Ylllo"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Sat Jun 14, 2008 12:04 am

shenja e par eshte se kur e ben moshen gjithkujt i shkon mendja ne dashuri ,, dhe e gjen ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Sat Jun 14, 2008 3:45 pm

hahaha,mire more ju,une sikur nuk kam perjetuar ende shenja te tilla!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Sat Jun 14, 2008 10:10 pm

O shaban ti je hala i ri bre hehehehe... hajt se kur te rritesh i perjeton keto;Hajde shkruana ndonje e mos prit me u plak,se si ne ,Rini sun gjen fjal me per Dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Mon Sep 08, 2008 9:53 pm

Keto shenja jane mese te gjetuara dhe 100% te verteta kete jua siguroj

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Tue Sep 09, 2008 11:15 pm

zemra me dridhet kur e takoj
dhe nuk munde te shprehem shum lirshem nga emucionet

ooohhhhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Fri Sep 12, 2008 7:36 pm

E dua me shume se veten (kjo me pershtatet mua) alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Mon Sep 15, 2008 1:22 am

po ! ti duhet ta dish Morena se tashme ti e ke provuar se si jan ata shenja ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Mon Sep 15, 2008 4:31 pm

12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh

kjo eshte nje shenje e thjeshte qe ke rene ne dashuri dhe mos u habisni qe ti kontrolloni disa here ne dite mesazhet qe te ka derguar dashuria e zemres tende

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Tue Sep 16, 2008 12:52 am

po po po po po po wendi ashtu eshte e drejt ai eshte edhe mendimi i"imé
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Thu Sep 25, 2008 2:52 pm

shume shenja,qy,buka nuk te hahet,gjumi nuk te ze,nuk mund zen vend kerkund,etj.....hahaha.............................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   Thu Sep 25, 2008 10:40 pm

po jo ore shaban nuk ja shenjat ato """ ato jan shenja kur ke ndonje semundje te keqe hahhhhahahhahaaahhahhahaahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: disa shenja qe keni rene ne dashuri...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
disa shenja qe keni rene ne dashuri...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: