ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te dashur te perbashket

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Te dashur te perbashket   Sun Jun 08, 2008 10:55 pm

Ē'fare kanė tė pėrbashkėt Nora Istrefi dhe Adelina Ismajli, pėrveē faktit se te dyja jane mikesha te mira


tė Sinan Vllasaliut dhe faktit se tė dyja janė kėngėtaret mė superseksi
tė Kosovės!? Kemi zbuluar! Robert Berisha, ėshtė
lidhja qė i bashkon Norėn dhe Adelinėn. Djaloshi nga Prishtina,
muzikanti Robert Berisha, zemėrthyeri i vajzave kosovare, ka qenė i
dashuri i Adelina Ismajlit, madje ai ka tatuazh nė qafė me mbishkrim
"ADELINA". Sot ai ėshtė i dashuri i Nora Istrefit! Roberti ėshtė mik i
ngushtė i kėngėtarit Sinan Vllasaliut, ku ky i fundit pritet tė
interpretoj edhe njė duet me Norėn, ngjajshėm si nė kohėn kur Roberti
dashuronte Adelinėn, Sinani kėndonte me Adelinėn duete. Tani rolet
ndėrrohen! Rastėsi apo strategji? Roberti ėshtė njėri nga
bashkėpunėtorėt e ngushtė tė Sinan Vllasaliut, duke e shoqėruar atė
gjithkund. Tash lind dilema, vallė Adelina dhe Nora, kanė dashuruar dhe
dashurojnė Robertin, apo dikė tjetėr? Tė jetė Sinani urė lidhje e
dashuriēkave tė muzikantit Robert Berisha? Po ē’bėhet sikur njė
kėngėtare tjetėr tė futet nė cirkun e tandemit ROBERT-SINAN. Tė kenė
thjesht shije tė pėrbashkėt?! Apo Roberti i takon plejadės sė
“donzhuanėve” modern kosovar?! Kėtė nuk mund ta dimė. Ajo pėr tė cilėn
jemi 100 % tė sigurt ėshtė se Nora dhe Adelina, dy mikeshat e ngushta,
i lidh njė frajer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Te dashur te perbashket   Mon Jun 09, 2008 12:58 pm

Shumė interesant ky Sinan Vllasaliu mbetet urė lidhėse e dashuriqkave,por edhe Adelina dhe Nora edhe po qen yje,jane mbetur te pa kripura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Te dashur te perbashket   Tue Jun 10, 2008 5:08 pm

Qe te dyja jane femra dhe nčnat njeashtu i kishin femra!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Te dashur te perbashket   Wed Jun 11, 2008 7:59 pm

haha,artani pak humoristike kjo pergjigjeja e juaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Te dashur te perbashket   Thu Jun 12, 2008 1:27 am

po me humor e do pergjigjen kjo pyetje more shaban ato ashtu jane tani ne s"munde ti rregullojm e"as ti prishim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te dashur te perbashket   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te dashur te perbashket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sejdi Berisha:Kujtimi pėr mėsuesin tim, pėr ėndrrėn e shkrimit...!
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj
» Eliza Dushku prezantoi sot nė Tiranė, "E dashur Shqipėri"
» Agim Gashi:Je njė moter engjėllore
» URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: