ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Personi qe ju ka zhgenjyer me shume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Thu Jun 05, 2008 9:44 pm

Kush ka qene personi qe ju ka zhgenjyer me shume kohet e fundit dhe me c'veprim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Thu Jun 05, 2008 10:39 pm

te them te drejten ,, mua me ka zhgenjyer shefi se sivjet nuk munde ti marr ato dy jave pushime dhe mbeta pa shkuar ne shqiperi ,,,,,,,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Thu Jun 05, 2008 11:20 pm

aha,sapo kisha nisur ngapak te e largoj nga mendja,me pat zhgenjyar-por e mbaj sekret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Thu Jun 05, 2008 11:23 pm

mos mbaj sekrete shaban po trgoje se edhe une tregova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Thu Jun 05, 2008 11:29 pm

nuk e kam qe meshehu nga ju,por zemra nuk po ma duron te e rikujtoj z.artani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Sat Jun 07, 2008 12:50 am

Shum me kan zhgenjyer por mjafton mos ti kujtoj se me shkaktojn dhimbje ,jetoj edhe pa ta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
memaliaj
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 34
Localisation : shqiperi
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Sat Jun 07, 2008 1:36 pm

asnje hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Sat Jun 07, 2008 2:26 pm

esht nje se me duket vetem zhgenjim esht hahahaha

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   Sat Jun 07, 2008 2:45 pm

zhgenjimi eshte shkolle,qe na meson te mos perseritet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Personi qe ju ka zhgenjyer me shume   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Personi qe ju ka zhgenjyer me shume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Palin, Personi i Vitit - Bush, Personi i Dekadės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: