ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fiton Arbėri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Fiton Arbėri   Mon Jun 02, 2008 6:21 pm"Faleminderit qė u bėtė pjesė e BBA". Eshtė kjo fjalia hapėse e Arbanės
drejtuar publikut dhe banorėve, pikėrisht pėrpara se t'i thotė Arbrit
dhe Olsit se kush ėshtė fituesi i kėsaj maratone 100 ditore dhe fituesi
i cmimit prej 50 mijė eurosh.

I pyet tė dy cunat sesi ndihen. Arbri thotė se ishte njė sfidė e
vėrtetė dhe se ndihet i rritur tashmė. Olsi thotė se nuk e kishte
menduar se do tė ndihej kaq i emocionuar.

Vendimi i publikut ėshtė nė duart e Arbanės. Para se tė shpalli
fituesin ajo u thotė se gjithsesi ata janė tė dy fitues. Lexon vendimin
e publikut: "Publiku nga shtėpia ka vendosur qė i vetmi qė prek ėndrrėn
pėr tė qenė fituesi i edicionit tė parė BBA dhe cmimit tė madh prej 50
mijė euro ėshtė... Arbri."

Ulėrimat nga studioja oshėtijnė nėpėr linjat e trasmetimit dhe nė ekran
shfaqet flamuri shqiptar me njė fotografi tė Arbrit ngjitur nė tė.
Arbri rri i heshtur dhe me kokėn e ulur. Ai thotė: Ia dedikoj kėtė
fitore tė ndjerit Z. Dritan Hoxha qė e bėri tė mundur pėr mua kėtė
eksperiencė dhe tė gjithė shqiptarėve".

Olsi del nga shtėpia, ndėrsa Arbri qėndron brenda, i vetėm.

Del Olsi

Olsi pritet nga brohoritje dhe ai ndoshta vėrtet ndihet njė hero nė
kėto momente. Ai pėrqafohet me njerėzit qė kanė ardhur pėr ta
pėrshėndetur dhe ėshtė tepėr i emocionuar pėr tė folur me Enon, i cili
e kupton dhe e shoqėron menjėherė nė makinėn qė do ta cojė nė studiot
ku e presin gjithė tė tjerėt.


Arbri i vetėm

Ndėrkohė Arbri ėshtė ulur dhe fėrkon sytė. Arbana e ndėrpret nga ky
meditim dhe e pyet sesi ndihet. Ai i thotė se nuk e di ende nėse ėshtė
e vėrtetė... Gjen fjalėt pėr tė pėrshėndetur banorėt qė tashmė e kanė
lėnė shtėpinė. Pėr rivalin e tij mė tė fortė, Olsin, ai thotė se e
dinte qė ishte lojtar i fortė, por mendonte se edhe Astriti mund tė
ishte fituesi i mundshėm.


I vetėm nė shtėpi

Me flamurin rreth krahėve dhe njė gotė pije nė dorė ai ecėn duke
dėgjuar hapat e tij qė oshėtijnė brenda shtėpisė bosh. Arbana e
ndėrpret, duke i thėnė se tashmė ai ka realizuar njė ėndėrr dhe se mund
tė dali nga shtėpia pasi njerėzit e presin. Ai ecėn shpejt duke
pėrshėndetur edhe njė herė dhe del jashtė ku cdo gjė kthehet nė njė
festė. Kaq ishte! Arbri rrėmbejnė fansat e tij dhe pamja e shtėpisė qė
shndėrrin nga fishekzjarret bėhet logoja e atij qė Arbrit fitues tė
edicionit tė parė tė Big Brother Albania. Edhe pse ky moment duket
sikur nuk ka tė dytė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
pse fito
VizitorMesazhTitulli: ARBERI   Mon Jun 02, 2008 6:34 pm

UNE MENDOJ SE ARBRI FITOJ PER SHKAK QE ISHTE ME I QETI.NUK E NGACMONTE ASKEND D.M.TH KA QENE I MIRE,MIRPO MUA ME KA PELQYER EDHE BESA DHE NUK PAJTOHEM ME MARDIOLEN PER ATO FJALE QE IA THA BESES,ASAJ MARDIOLES NUK I PELQENTE BESA THOSHTE SE DUHEJ TE JETE NJE PERSON KREJTESISHT TJETER,NDOSHTA KA THENE SI VETEN PER TU RRAFUR ME PIJATA NDOSHTA KISHTE QENE ME E MIRE.SJELLJA E MARDIOLES NUK ME KA PELQYR FARE Evil or Very Mad MIRPO KRYESORJA ISHTE SE BESA U PERGJIGJ NE MENYRE KORREKTE DHE AJO NDEJTI ME SHUME NE SHTEPIN E BIG BROTHERS D.M.TH BESA ME SHUME SE MARDIOLA.PO THEM NE GJUHEN SPANJOL:MARDIOLA KAJATE LA VOKA ESTUPIDA... sillyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Fiton Arbėri   Tue Jun 03, 2008 10:19 am

per mendimin tim arbri as qe e meritonte kte fitore eshte i vetmi qe nuk dha as gja aty brenda ,,ai veē per 3 muaj luajti rolin e nje kukulle ēdo njėri prej tyre munde ta meritonte por arbri jo ,,,por ne shqiperi nuk fiton kurr ai qe e meriton se atje keshtu behen te gjitha punet se ate vend e ka mbuluar injoranca , dhe se ne ate vend nuk ka as nuk ka patur as nuk ka per te per te patur drejtesi e gjykim te drejt kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Fiton Arbėri   Tue Jun 03, 2008 4:53 pm

Megjithatė ai fitoi dhe tani fitorja flet vet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Fiton Arbėri   Tue Jun 03, 2008 8:17 pm

Une mendoj gjithsesi se nuk duhet te fitonte arbri megjithese ai beri nje loje te shkelqyer sty duhet te fitoje personi me i sinqerte dhe joa ai qe luan me bukur rrolin

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fiton Arbėri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fiton Arbėri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PD: Lulzim Basha fiton Tiranėn, tė dhėnat tona janė tė sakta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: