ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilat janė gjėrat elementare qė gjatė ditės i bartni me vete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Cilat janė gjėrat elementare qė gjatė ditės i bartni me vete   Sat May 31, 2008 11:32 pm

Secili sot nga ne kemi obligime,:Dikush shkon nė shkollė,dikush nė punė dhe me vete bartim njė qantė krahu nė tė cilėn bartim disa gjėra tė nevojshme gjatė dites:Shkruani kėtu disa prej tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cilat janė gjėrat elementare qė gjatė ditės i bartni me vete   Sat May 31, 2008 11:38 pm

Unė kur zgjohem nė mėngjez pėr nė punė pregadis disa gjėra tė nevojshme pėr kohėn sa nuk mund tė jem nė shtėpi.Psh,nėse nuk udhėtoj me veturė,por rastėsisht udhėtoj me tren,me vete marr gazetėn dhe njė libėr,njė kanister me kafe apo ēaj,lėngje,celularin,ēelėsat e banesės sepse po i harrova ngelem jashta,dhe tė gjitha kėto i vendosi nė njė qantė krahu,ushqim nuk barti sepse kemi shujtė nė ndėrmarrje.
Po ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cilat janė gjėrat elementare qė gjatė ditės i bartni me vete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Fejza:DITA MĖ ĖSHTĖ PAK NATA SHUM E GJATĖ...
» Zbulohet pjesė e arkivit tė Bajram Currit gjatė emigracionit nė Vienė nė periudhėn 1918-1919
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: