ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KRIJO FJALĖN E ARDHSHME ME DY SHKRONJAT E FUNDIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: KRIJO FJALĖN E ARDHSHME ME DY SHKRONJAT E FUNDIT   Sat May 31, 2008 11:26 pm

Loja luhet kėshtu,dikush shkruan njė emėr,apo fjalė,kurse tjetri pas ti formon fjalėn duke filluar me dy shkronjat e fundit tė fjalės qė ka shkruar postuesi para tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: KRIJO FJALĖN E ARDHSHME ME DY SHKRONJAT E FUNDIT   Sat May 31, 2008 11:27 pm

Psh,unė shkruaj:

Mal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: KRIJO FJALĖN E ARDHSHME ME DY SHKRONJAT E FUNDIT   Sat May 31, 2008 11:27 pm

alarm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: KRIJO FJALĖN E ARDHSHME ME DY SHKRONJAT E FUNDIT   Tue Jun 03, 2008 8:55 pm

veshtire kjo
se di sa jam lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: KRIJO FJALĖN E ARDHSHME ME DY SHKRONJAT E FUNDIT   Wed Jun 04, 2008 12:22 pm

jo,Anisa kjo nuk eshte e veshtirė,nga fjala qe ka shkruar postuesi lart,ju filloni nje fjale tjetur,duke filluar me dy shkronjat e fundit te fjales se postuesit me lart:Psh,ju keni shkruar

lodhur,une marr dy shkronjat e fundit te fjales lodhur-ur dhe filloj

uratė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KRIJO FJALĖN E ARDHSHME ME DY SHKRONJAT E FUNDIT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KRIJO FJALĖN E ARDHSHME ME DY SHKRONJAT E FUNDIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Agim Gashi: Letėr pėr ditėlindje
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Kėshillė nga Daut Demaku
» Entela Safeti Kasi:Fjalė te Lirisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: