ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Olsi dhe Najada mbreme naten kane bere sex...   Wed Mar 05, 2008 7:04 pm

Olsi dhe Najada mbreme naten kane bere sex...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Thu Mar 06, 2008 7:57 pm

dhe fill,pas aktit -zbulimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Najada dhe Arbri pa breke   Sun Mar 23, 2008 3:12 pm

Embarassed Dje pas spektaklit Najada, Arbri, Evisi dhe Julinda jane future ne vasken me hidromasazh. Pasi kane ndenjur per nje kohe duke biseduar Evisit I erdhi ne mendje te thoshte:- Eja te heqim breket, kur papritur Najada heq breket dhe i nxjerr siper ujit, pastaj Arbri i merr breket e saj dhe i vendos ne koke, me pas heq dhe Arbri breket dhe ato I vesh Najada dhe cohet per te kercyer. Keto gjera ndoshta kane ndodhur per faj te sasise se madhe te veres qe ata kane pire gjate mbremjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: E pabesueshme   Sun Mar 23, 2008 4:35 pm

Eshte nje lajm mjaft i cuditshem dhe i veshtire per tu besuar po une e kam pare vete kur najada hoqi breket dhe filloi ti rrotullonte ne ajer. pastaj ajo veshi bokserat e arbrit ishte e pabesuashme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Sun Mar 23, 2008 5:07 pm

per ca bohet fjale re ?
du ti shoh edhe une pa breke Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Sun Mar 23, 2008 9:10 pm

pershendetje kinezi,si duket je ketu i ri dhe ardheja juaj na gezon,te njoh si kinezi ne nje forum tjeter,po ke durim,nuk eshte e thene te i shohish ti te gjithas.Do i kishe pa kur ishin ne ndikimin e veres,tani nuk e besoj,hahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kinezi
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 23/03/2008

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Sun Mar 23, 2008 10:22 pm

po shaban po do vijn dite me te mira edhe per mua Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Mon Mar 24, 2008 3:37 pm

hahah si na ka shpetu ne pa e pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Tue Mar 25, 2008 10:10 pm

eh po jo te gjithe e kemi pasur fatin ta shohim,ata qe e kane pa ,po rrefejne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Fri May 30, 2008 3:11 pm
Nėna e Najadės arsyeton seksin e bijės nė Big Brother


Najada
ka tėrhequr vėmendjen me stilin dhe sjelljen e saj, duke u bėrė njė nga
personazhet mė tipik brenda shtėpisė sė “Big Brother”. Mė shumė pėr
kėtė pjesėtare tė popullarizuar tė kėtij spektakli, zbulon nėna e saj,
Vera, gjatė njė interviste pėr gazetėn Panorama.
Tė gjithė kanė mendimet e tyre pėr sjelljen e Najadės brenda shtėpisė sė “Big Brother”. Po vetė mamaja ēfarė mendon?

Vera: E para gjė qė mė lumturon ėshtė se Najada ka
futur njė frymė tė re nė jetėn shqiptare, gjė qė mė pėrpara ka qenė njė
tabu. Tė gjithė e duan jetėn, por e fshehin dhe shpesh e mohojnė atė,
duke u bėrė shpesh hipokritė. Ndėrsa Najada ka dalė aq hapur dhe ka
deklaruar: “Kjo ėshtė jeta dhe duhet jetuar”. Duhet punė, duhet arsim
dhe duhet shijuar nė kuptimin e mirė tė fjalės. Nė shtėpinė e “Big
Brother”, Najada ėshtė shumė e qetė, shumė e edukuar dhe nuk pėrdor
ofeza, brenda tė gjitha normave tė shoqėrisė. Prapaskenat dhe
thashethemet nuk kanė lidhje me tė.

Najada mesa duket nuk e ka problem faktin se mos paragjykohet apo jo?

Vera: Jo vetėm Najada, por edhe unė qė jam mamaja nuk
e kam kėtė problem. Ne nuk jetojmė me “ēfarė tha ai, ēfarė tha ajo”.
Secili ka jetė private, atė ai duhet ta ketė tė shenjtė dhe ta shijojė.


Duke pasur parasysh tipin e Najadės dhe ambientin nė tė cilin jetojmė, e kishit me frikė futjen e saj nė “Big Brother”?

Vera: Absolutisht jo. Unė merak kisha vetėm shkollėn,
qė tė mos ngelej mbrapa me mėsimet, pasi ajo nė pikturė ėshtė mirė. Ka
qenė kėmbėngulja ime pėr t’u futur nė kėtė shkollė dhe po me
kėmbėnguljen dhe ndihmėn time ajo do tė bėjė edhe njė universitet tė
dytė. Unė kam tri vajza dhe shkollimin e tyre e kam primar. Mua mė vjen
keq qė nuk mė la sistemi qė tė vazhdoja shkollėn e lartė. Sa herė
kujtoj shkollėn, mbushem me trishtim.

Ka bėrė shumė pėrshtypje thėnia e Najadės: “Nuk dua tė bie kurrė nė dashuri”. Ju jeni dakord?

Vera: Dashuria vjen gradualisht. Pastaj le tė bėjmė
njė pyetje: “Ēfarė ėshtė dashuria?”. Dashuria ėshtė mirėkuptim, respekt
dhe mbėshtetje nė tė mirė e nė tė keq. Pėr mua dashuria me shikim tė
parė nuk ekziston, ėshtė njė gjė tashmė e vjetruar, njė iluzion.
Duhet tė jetosh me njė njeri, ta njohėsh e mė pas tė vendosėsh nėse e
meriton ky njeri qė tė kaloj jetėn me tė. Nėse nuk e meriton duhet t’i
japėsh duart, nė tė kundėrt duhet ta mbash fort.

Po pėr rrėfimet e Najadės nė shtėpi, pėr eksperiencat e saj me shumė meshkuj si mendon? Ka bėrė mirė qė ėshtė hapur kaq shumė?

Vera: E gjithė rinia duhet tė ketė eksperiencė, sepse
pėrndryshe bie viktimė. Kjo ėshtė arsyeja e tolerancės time, edhe pse
mund tė paragjykohem pėr kėtė arsye. Duhet komunikuar me fėmijėt pėr
gjithēka, sepse pėrndryshe fėmija do tė jetė i rrezikuar.

Ju i dinit tė gjitha ato pėr tė cilat flet Najada, apo ju ka fshehur diēka?

Vera: Nuk i di tė gjitha, por edhe nuk mendoj se tė
gjitha janė tė vėrteta. Najada ėshtė natyrė qė bėn shumė humor, pastaj
po flasim pėr njė lojė dhe ajo po luan lojėn e saj.

Ju pėlqen kjo lojė e saj?
Vera: Po, mė pėlqen, rėndėsi ka qė ajo ėshtė 99% realiste dhe e vėrtetė.

Megjithatė fakti qė Najada vijon tė jetė akoma nė atė shtėpi tregon qė edhe aq shumė nuk ėshtė paragjykuar apo jo?

Vera: Rinia shqiptare ėshtė si Najada qė shihni nė atė
shtėpi. Tė gjithė duan ta shijojnė jetėn, por nuk kanė guximin qė ka
Najada. Tė gjithė tė rinjtė duan tė kenė lidhje pėr t’u ndjerė mirė,
por opinioni i ndrydh.

Najada tregon se ju nuk donit qė ajo tė rrinte jashtė shtetit. Pse?
Vera: Sepse dy vajzat e tjera filluan tė rriteshin,
pastaj unė kam njė biznes ku kam tė punėsuar 30 veta, kėshtu qė nuk e
ndiqja dot mė. Prandaj vendosa qė ta ktheja.

A e mirėpriti ajo vendimin tuaj nė njė kohė qė shumė prej tė rinjve duan tė ikin?
Vera: Tė gjithė ata qė jetojnė jashtė shtetit, kthehen
nė fillim me njė mall tė madh, por mė pas pėr vetė realitetin kėtu
zhgėnjehen dhe pendohen pėr kthimin. Kjo i ndodhi edhe Najadės. Prandaj
dhe gjėja e parė qė bėra i bleva njė shtėpinė Tiranė, njė makinė dhe i
sigurova tė gjitha ato qė kėrkonte qė tė ndjehej mirė. Mė pas filloi
shkollėn. Ne kemi njė komunikim perfekt, e kuptojmė njėra-tjetrėn shumė
mirė. Prandaj dhe Najada ėshtė e qetė dhe e ēlirėt, pasi e di se i ka
krahėt e ngrohtė. Siguria qė tė jep mamaja ėshtė shumė e rėndėsishme.

Si reagojnė njerėzit me ju?

Vera: Nė fillim ndieja njerėzit se si mė shikonin. Por
askush nuk guxonte tė mė thoshte asgjė. Trishtohesha shumė, mė vriste
kjo sjellje. Shpesh mbyllesha nė dhomė nė vetminė time, vuaja nga
pagjumėsia dhe nganjėherė pija edhe qetėsues.

Ka pasur momente qė jeni penduar qė Najada ka hyrė nė shtėpinė e “Big Brother”?
Vera: Jo, nuk jam penduar asnjėherė dhe mė vjen mirė qė Najada ka mposhtur njė mentalitet injorance.

Si mendon pėr lidhjen e Olsit me Najadėn?
Vera: Kur u fut Najada nė “Big Brother”, as unė, as
ajo, nuk e mendonim se ajo do tė krijonte njė lidhje brenda asaj
shtėpie. Gjėrat erdhėn gradualisht dhe natyrshėm.

Megjithatė duket se ju nuk e keni shumė me qejf kėtė lidhje, apo jo?

Vera: Nuk e paragjykoj fare Olsin si njeri. Ai ėshtė
njė mashkull modern, mė pėlqen se di t’i trajtojė femrat. Dhe fakti qė
Najada i fal puthje, tregon se ajo ndjehet mirė me tė. Por ajo qė dua
tė them ėshtė se Najada ka tė tjera gjėra primare, ka shkollėn,
karrierėn. Nuk do tė doja qė ajo t’i sakrifikonte kėto pėr njė lidhje.
E pranoj qė ėshtė njė ndjenjė e qė ka ardhur natyrshėm, por se si do tė
shkojė do ia lėmė kohės. Por nuk do ia falja kurrė qė pėr njė lidhje tė
lėrė shkollėn.

Po pse duhet ta lėrė shkollėn?

Vera: Kam dėgjuar nė biseda mes tyre se Olsi i ka propozuar pėr tė jetuar nė Londėr.

Po edhe atje mund tė bėjė shkollė?

Vera: Jo, nė asnjė mėnyrė, shkollėn qė ka nisur duhet
ta mbarojė kėtu, pėr fakultetin tjetėr do bisedojmė. Gjithsesi mund tė
them se nė atė shtėpi nuk njihen njerėzit, pasi aty ke gjithnjė
pėrballė tė njėjtin njeri, kur tė dalin do t’i shohin gjėrat tamam. Dhe
unė kam bindje qė jashtė do tė jetė ndryshe.

Pse e keni kėtė bindje?

Vera: Pėr vetė jetėn qė Olsi ka bėrė, e shoh tė pavendosur pėr planet e tij. Vendosmėria ėshtė shumė e rėndėsishme.

Po statusi social i partnerit tė vajzės tuaj ėshtė i rėndėsishėm?
Vera: Shumė, sepse mund tė duash tė bėsh qejf, por qejf pa para nuk bėhet.

Tė ka bezdisur fakti qė Najada ka bėrė seks brenda shtėpisė sė “Big Brother”?

Vera: Seksi ėshtė pjesė e jetės, nuk mė duket anormale.

Mund ta kishte evituar?

Vera: Mendoj se gjithēka e ka bėrė me pėrgjegjėsi tė plotė. Nė lidhje gjithēka vjen gradualisht deri tek seksi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Fri May 30, 2008 3:32 pm

Mendoj se Najada e ka tepruar me ate sjllje te tille ne Big Brother dhe se duhet te kishte qene me femer dhe jo nje e perdale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Fri May 30, 2008 11:45 pm

Une mendoj se Najada seshte gje tjeter pos turp i prezanrueses se nje shqiptqreje......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Sat May 31, 2008 1:27 pm

ndoshta nuk e kam menduar ndonjehere qe ka per te mbetur pa martuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Mon Jun 02, 2008 11:51 am

po si do te behet degjuar dikush te beje gjera te pa bera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Mon Jun 02, 2008 12:19 pm

Thėnė tė drejtėn intervista e nėnės tė saj mė pėlqeu,duket njė nėnė mjaft e arrirė.Najada ndoshta ka bėrė njė hap tė matur nė kėtė pėrfolje tė pjesės sė saj tė jetės,fundja e tėra shkon nė llogari tė jetės sė saj private nė tė cilėn Najada nuk duket e brengosur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Tue Jun 03, 2008 10:44 am

ēeshte e verteteta znj Najada ishte asgje tjeter ne at spektakel pos nje turp i turpit te turpit kur hiq me pak se na ishte edhe nje prezantuese e denje e prostitucioonit profesionist te cilin profesion thuaj se e kishte ushtruar e trasheguar me shume knaqesi, mjerisht dhe fatmiresisht ajo ngeli aty ku duhet ngelur bashk me at faren e ndyte Olsin i cili bashk me at stil te stervjetruar deshmoi se eshte i paedukate dhe se ai te ardhmen let meson me teper per shoqerimin dhe shfrytezimin e te tjereve ne dem..... fundja ate e pret dashnorja 60 vjeqare anglezja nga e cila iku meqe e deboi shteti anglez vetem e vetem pse ishte gjeparosh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   Tue Jun 03, 2008 5:10 pm

Eh,po eshte thene se dashuria nuk njeh moshe as kufij,prandaj Najada ka pa parasyshė kėtė zgjedhje qė vet ka dashur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Seksi i Najades se Big Brother(interviste me nenen e Najades
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interviste/ Iliriana Sulkuqi: Si lashė pianon, pėr "ėndrrėn nė sirtar", Shkollėn e Bashkuar/nga Albert ZHOLI
» Ekskluzive: Intervistė me kėngėtaren e talentuar Greta Koēi
» Dilaver Goxhaj:NATO-ja e vetme nuk mund ta clironte Kosoven! A. Kurti Opozitari I vetem ne Kosove,Interviste,nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: