ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A jeni merzitur ne mergim ????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: A jeni merzitur ne mergim ????   Mon May 26, 2008 2:35 pm

a mendoni te ktheheni ndonjeher ne atdhe ?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Mon May 26, 2008 9:15 pm

po ngado qė sillemi mendimin e kemi te atdheu,askush nuk mund tė kuptoj qartė dashurinė pėr atdheun,pa qenė larg tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Sat May 31, 2008 1:19 pm

bashkohem me ju megjithese nuk jam larg atdheut e imagjinoj sa e veshti re eshte te jetosh larg njerezve qe do dhe larg tokes ki je rritur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Sat May 31, 2008 5:50 pm

vertetė,mall dhe ėndėrrime pėr Atdheun,ka qdo mergimtarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Thu Jun 05, 2008 9:23 pm

te jetosh larg vendit tend eshte e veshtire te mungon cdo pjese toke e tij cdo njeri cdo ftyre cdo rrugice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Fri Jun 06, 2008 7:35 pm

po znj.the-girl,dhe jashte atdheut mallengjimi nuk te le te qete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Tue Aug 19, 2008 12:10 am

po me eshte tha shpirti per ate tok


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Tue Aug 19, 2008 2:38 pm

padyshim,jeta nė mėrgim ėshtė e mėrzitshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Tue Aug 19, 2008 11:01 pm

po qe eshte e merzitshme e dim po si do behet a" thua ka shpresa ky brezi i jon shqipetar qe nje dit te mos kemi nevoj te shkojm gjekundi por ta jetojm jeten ne vendin ton ne' token memé qe te mos i flasim dy gjuh me zor por te tjeret te flasin Gjuhen tone?? kur kur kur ?????????? DO VIJ AJO DIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Fri Aug 22, 2008 9:04 pm

do te vije dita,kur te gjithe do te kontribojme per kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Sat Aug 23, 2008 9:24 pm

unė jam mė shumė atje znj.shetnike,sesa nė mėrgim,por mundohemi tė krijojmė disa kushte,qė i presin rrugėn kurbetit gjarpėr!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   Tue Aug 26, 2008 1:22 am

jojo shaban nuk i pritet rruga mergimit aq rahat sa kujton ti
se kombi yne po mergon qe prej me shum se 100 vite dhe sot eshte shum e veshtir qe ti pritet rruga as qe ka per te iu" nderprer ,????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni merzitur ne mergim ????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni merzitur ne mergim ????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kosova/Mali i Zi/Maqedonia-
Kėrce tek: